یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

هاورتس: انگلیس تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را دارد

هاورتس: انگلیس تعدادی از بهترین بازیکنان جهان را دارد

مهاجم تیم ملی آلمان معتقد است تعدادی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال در تیم ملی انگلیس توپ می زنند و سه شیرها می توانند برای مانشافت خطرساز باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم ملی آلمان بعد از قرار گرفتن در رده دوم گروه خودباید روز سه شنبه برای دیدار مرحله یک هشتم نهایی مقابل انگلیس به لندن سفر کند. سه شیرها در حالی از گروه خود صعود کردند که در هر سه دیدار مرحله گروهی گلی دریافت نکردند و حال کای هاورتس، مهاچم تیم ملی آلمان می گوید هم تیمی هایش برای شکست دادن انگلیس باید در بهترین فرم خود باشند. هاورتس در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت:

بازی خاصی برای من است. برخی از بازیکنان انگلیس را می شناسم. یک سال در لندن زندگی کرده ام اما در کل رویکردم در مورد این بازی همانند سایر مسابقات است. بازی بزرگی برای ماست و می خواهیم هر کاری در توانمان است برای پیروزی انجام دهیم. انگلیس برخی از بهترین بازیکنان جهان را دارد. البته آنها هنوز هم می توانند بهتر شوند اما در خط حمله بازیکنانی با مهارت های فوق العاده ای دارند. از سوی دیگر حس می کنم قدرت دو تیم برابر خواهد بود. همه ما برای این بازی هیجان داریم.
مهاجم باشگاه چلسی در پاسخ به این که آیا بازیکنان انگلیس با توجه به تجربه حضورشان در لیگ برتر نسبت به آلمان برتری دارند نیز گفت:

این یک مزیت نیست. بازیکنان زیادی داریم که در مسابقات بزرگ به میدان رفته اند. بازیکنان ما از سطح و قدرت حریف خبر دارند. 
هاورتس در مورد تاثیر توماس مولر در ترکیب تیم ملی آلمان نیز گفت:

او همانند یک بازیکن-مربی است. او سومین مربی است که ما داریم. توماس خیلی بامزه است اما در زمین مسابقه رفتاری حرفه ای دارد. حضور او در زمین مسابقه اهمیت زیادی دارد و قطعا ما را به جلو می برد.
برنده دیدار آلمان و انگلیس باید در مرحله یک چهارم نهایی مقابل برنده سوئد و اوکراین قرار بگیرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.