دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

اشتفان افنبرگ: انگلیس آسان ترین حریف آلمان تا به اینجای یورو است

اشتفان افنبرگ: انگلیس آسان ترین حریف آلمان تا به اینجای یورو است

بازیکن سابق تیم ملی آلمان معتقد است انگلیس آسان ترین حریفی است که تیم ملی آلمان تا به اینجای تورنمنت مقابلش صف آرایی می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم ملی آلمان با قرار گرفتن در رده دوم جدول گروه خود توانست مجوز صعود به مرحله یک هشتم مسابقات را کسب کند و حال در این مرحله باید مقابل انگلیس صف آرایی کند. آلمان تا پیش از این دیدار در مرحله گروهی مقابل فرانسه، پرتغال و مجارستان بازی کرده است و اشتفان افنبرگ می گوید دیدار مانشافت مقابل سه شیرها آسان ترین بازی تیم ملی آلمان تا به اینجای تورنمنت خواهد بود.

ملی پوش سابق تیم ملی آلمان در گفتگو با اشپورت آینتس گفت:

به نظرم انگلیس ساده ترین حریفمان تا به اینجا خواهد بود. در مرحله گروهی، مقابل فرانسه، قهرمان جام جهانی، پرتغال، قهرمان یورو و مجارستان بازی کردیم و هر سه آنها رقیبانی به شدت قدرتمند بودند. خوشحالم که توانستیم سالم از این گروه بیرون بیاییم.
افنبرگ در مورد عملکرد انگلیس در مرحله گروهی یورو نیز گفت:

  انگلیسی ها هنوز نتوانسته اند در تورنمنت امسال قدرتمند ظاهر شوند و خط حمله خود را به دور هری کینی چیده اند که تا به حال اصلا قدرتمند ظاهر نشده است. به همین خاطر مطمئن هستم پیروز خواهیم شد. فشار روی انگلیس است. آنها در خانه بازی می کنند و حتی با یک تیم جوان نیز از آنها انتظار می رود قهرمان یورو شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.