یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سرخیو بوسکتس: با شایستگی به یک چهارم نهایی صعود کردیم

سرخیو بوسکتس: با شایستگی به یک چهارم نهایی صعود کردیم

سرخیو بوسکتس، هافبک و کاپیتان تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی این تیم مقابل کرواسی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی یورو، در کنفرانس خبری حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، سرخیو بوسکتس در این کنفرانس خبری گفت:

من خوشحالم، این پیروزی پر زحمتی بود اما لایق آن بودیم. ما در دریافت گل اول بدشانس بودیم و قبل از آن چندین موقعیت داشتیم. تیم شخصیت و جاه طلبی زیادی برای تغییر نتیجه از خود نشان داد تا به گل تساوی رسیدیم و در نیمه دوم با شایستگی گل های بیشتری زدیم. وقتی 3-1 پیش افتادیم، سیستم را تغییر دادیم و تعادلمان کمی به هم خورد. ما در طول بازی بهتر بودیم. با شایستگی به یک چهارم نهایی صعود کردیم.
بوسکتس که در نیمه اول وقت های اضافه به دلیل احساس درد تعویض شد، در مورد شرایطش گفت:

من خوبم. بازی فیزیکی و پر برخوردی بود، من ناراحتی عضلانی داشتم اما ما برای آماده شدن برای یک چهارم نهایی، چند روز فرصت داریم.
کاپیتان لاروخا در حمایت از اونای سیمون گفت:

اونای اعتماد ما را دارد. ما می دانیم که او چقدر برای ما مهم است. سیمون بدشانس بوده است. او بازیکنی با شخصیت بسیار آرام و جاه طلب است و او این موضوع را به خوبی نشان داده است. سیوهایی که او انجام داد و در بازی با پا نیز مطمئن بود. او آغازگر حرکت ما روی گل دوم بود. مشکلی نیست و در فوتبال این اتفاق ها رخ می دهد و مهم ترین چیز این است که ذهنیتی قوی داشته باشیم. ما به تمام بازیکنانمان اعتماد داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.