سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

نقل و انتقالات منچستریونایتد | از وضعیت فروش پوگبا و لینگارد تا اولویت ها برای جذب مدافع میانی

نقل و انتقالات منچستریونایتد | از وضعیت فروش پوگبا و لینگارد تا اولویت ها برای جذب مدافع میانی

از زمان آغاز نقل و انتقالات تابستانی، منچستریونایتد موفق به جذب هیچ بازیکنی نشده است و تنها به جذب دو بازیکن نزدیک شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فابریتزیو رومانو، اخیرا شایعات زیادی پیرامون آینده دونی فن ده بیک مطرح شد. این هافبک هلندی می خواهد در منچستریونایتد بماند و سولسشر نیز مشکلی با حفظ او ندارد. فن ده بیک هرگز هیچگونه مشکلی با سولسشر یا باشگاه منچستریونایتد نداشته است و اکنون قصد دارد تا در فصل جدید، توانایی های خود را در این تیم اثبات کند. او تا سال 2025 با شیاطین سرخ قرارداد دارد.

وضعیت فروش جسی لینگارد و پل پوگبا
شایعات زیادی مبنی بر فروش پوگبا با مبلغ 50-40 میلیون یورو منتشر شده است اما سران منچستریونایتد خواستار فروش او با چنین مبلغی نیستند و ترجیح می دهند تا ریسک کرده و این هافبک فرانسوی را به مدت یک فصل دیگر نیز حفظ کنند. یوونتوس به جذب پوگبا علاقه دارد اما علاوه بر هزینه انتقال، سران این باشگاه توانایی پرداخت دستمزد بالای پوگبا را ندارند و شانس انتقال او به این باشگاه ایتالیایی بسیار کم است. طی روزهای آتی، جسی لینگارد جلسه‌ای با سران منچستریونایتد خواهد داشت و در رابطه با آینده خود با آن ها گفت و گو خواهد کرد. شانس ماندن لینگارد در منچستریونایتد بسیار زیاد است و در صورت جدایی لینگارد از این تیم، او به وست هم خواهد پیوست. احتمال ماندن لینگارد در منچستریونایتد بیشتر از احتمال جدایی او از این باشگاه است.

جذب یک مدافع میانی، هدف بعدی شیاطین سرخ
هدف بعدی سران منچستریونایتد پس از جذب جیدون سانچو، به خدمت گیری یک مدافع میانی است. رافائل واران اولویت اصلی شیاطین سرخ برای تقویت خط دفاعی‌شان محسوب می شود و گزینه های جایگزین این مدافع فرانسوی، پائو تورس و ژول کونده است. همچنین سران منچستریونایتد وضعیت کریستین رومرو، مدافع میانی آتالانتا را نیز تحت نظر دارند اما بعید است که آن ها بخواهند برای به خدمت گیری او اقدام کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.