سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دعوای جدید سرخابی ها این بار در بلژیک

هجوم پرسپولیسی ها به سایت کورتریک: استقلالی ها قانون را دور زده اند

هجوم پرسپولیسی ها به سایت کورتریک: استقلالی ها قانون را دور زده اند

هواداران پرسپولیس با انتشار متنی مشترک در صفحه اینستاگرامی باشگاه کورتریک، از غیرقانونی بودن قرارداد محمد نادری با استقلال خبر دادند.

به گزارش ایران ورزشی،از آنجایی که انتقال محمد نادری بازیکن پرسپولیس به استقلال به مزاج خیلی از طرفداران این تیم خوش نیامده و از طرفی نیز این انتقال از سوی مدیران استقلال و محمد نادری رسمی شده ولی نکته‌ی جالب اینجا خواهد بود که نادری با باشگاه کورتریک بلژیک قرارداد دارد!
 
مدیران استقلال بدون توجه به این مورد تنها با خود بازیکن مذاکره کردند و قرارداد اورا به صورت رسمی در فضای مجازی منتشر کردند.
 
از طرفی نیز هواداران پرسپولیس که از آبی ها در پی جریانات فینال آسیا دل خوشی نداشتند متنی مشابه را در زیر صفحه‌ی اینستاگرامی باشگاه کورتریک قرار داده اند.
 
در این متن آمده است بدون این که مذاکره ای میان استقلال و کورتریک انجام شود، باشگاه استقلال محمد نادری، بازیکن تحت قرارداد باشگاه بلژیکی را جذب کرده و این انتقال دارای اشکال حقوقی است که کورتریک می تواند از استقلال شکایت کند.
 
حال کری خوانی های این دو تیم در شرایط عجیب و غریبی قرار گرفته و هر بار طرفداران این دو تیم با مراجعه به صفحه‌ی تیم حریفشان،علیه تیم رقیب اقدام میکنند!
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.