جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

نقل و انتقالات اینتر | از درخواست 60 میلیون یورویی برای اشکرینیار تا احتمال جذب لوییجی سپه

نقل و انتقالات اینتر | از درخواست 60 میلیون یورویی برای اشکرینیار تا احتمال جذب لوییجی سپه

لوئیجی سپه، دروازه بان ایتالیایی پارما قرار است از این باشگاه جدا شود و احتمالا به صورت قرضی برای اینتر در دسترس خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا، آندری یونوت رادو، دروازه بان رومانیایی اینتر از اینکه یک فصل دیگر هم ذخیره سمیر هندانوویچ باشد چندان استقبال نخواهد کرد. رئال سوسیداد به رادو علاقه دارد و حتی مایل است این دروازه بان 24 ساله را به صورت کامل خریداری کند اما نراتزوری نمی خواهد مالکیت او را از دست بدهد. اگر رادو جدا شود، آنگاه اینتر برای لوئیجی سپه، دروازه بان 30 ساله پارما اقدام خواهد کرد. با توجه به ورود بوفون به پارما، سپه می تواند به صورت قرضی از این تیم جدا شود.

درخواست 60 میلیون یورویی برای اشکرینیار
گاتزتا در ادامه گزارش خود نیز آورده در صورت جدایی لائوتارو مارتینز، اینتر برای جذب جاکومو راسپادوری، مهاجم 21 ساله تیم ملی ایتالیا وارد مذاکره با ساسولو خواهد شد. راسپادوری در حال حاضر چیزی بیشتر از یک ایده نیست زیرا اولویت نراتزوری تمدید کردن قرارداد مارتینز است. تاکنون تیمی برای مهاجم آرژانتینی حاضر به پرداخت 90 میلیون یوروی درخواستی اینتر نشده است.

جانلوکا دی مارتزیو نیز گزارش داد اینتر برای میلان اشکرینیار 60 میلیون یورو می خواهد و حاضر نیست بازیکنی را در معامله بپذیرد. انتقال هکتور بیرین به نراتزوری نیز به شرطی نهایی می شود که آرسنال برای انتقال قرضی با بند حق خرید اختیاری چراغ سبز نشان دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.