دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اونای سیمون: اشتباهم روی گل کرواسی؟ آفتاب مرا اذیت نکرد، کنترل توپم بد بود

اونای سیمون: اشتباهم روی گل کرواسی؟ آفتاب مرا اذیت نکرد، کنترل توپم بد بود

اونای سیمون در مورد اشتباهش روی گل کرواسی و حمایت هم تیمی های خود صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، اونای سیمون گفت:

همیشه به من یاد داده اند که فوتبال شامل موفقیت های زیاد و همچنین اشتباهات است. آن گل تصادفی بود اما فوتبال همین است. تو چندین دقیقه متعجبی و به این فکر می کنی که چرا چنین اتفاقی افتاد. همه چیز در مورد تغییر این شرایط است چون باید ادامه دهی. از هواداران بابت حمایتشان تشکر می کنم و این چیز خوبی برای من بود چون بعد از آن اشتباه، چیزهای زیادی به ذهنم آمد.
آن گل بر اثر کنترل بدی بود که انجام دادم. من شش یا هفت بار آن را دیده ام و از این بابت اذیت شدم اما نه، آفتاب مرا اذیت نکرد. این اتفاق تصادفی بود اما خیلی راحت قابل جبران است. پس از آن اشتباه، حال دروازه بان بهتری به نظر می رسم؟ هر روز می توانم به شما بگویم که نسبت به روز قبل دروازه بان بهتری هستم اما نسبت به فردا، نه. هر روز یک تجربه جدید است و دوشنبه روزی خاص و منحصر به فرد بود.
پیروزی نهایی باعث شد خیالت راحت شود و دیده شد که بابت گل های هم تیمی های ات خوشحالی کردی...

من خیلی اهل خوشحالی کردن برای گل ها نیستم اما این گونه خشمم را بیرون ریختم. من از آن دسته دروازه بان هایی نیستم که گل هایی مانند گل اول را دریافت کنم. فکر این که اگر این بازی را از دست می دادیم و صعود نمی کردیم، چه اتفاقی می افتاد، خیلی سخت بود.
از نظر احساسی، من بازی هایی را تجربه کرده ام که در آن ها احساسات قوی تری داشته ام، به خصوص با اتلتیک بیلبائو در فینال جام ها. اما از نظر حرفه ای، بازی با کرواسی مهم ترین بازی زندگی ام بود. این بازی نشان داد که ما در تغییر نتیجه چقدر فوق العاده هستیم. این که بخشی از این تیم هستم، باعث افتخارم است. جوری که آن ها در زمین و خارج از زمین از من حمایت کردند، همه چیز را در مورد این تیم می گوید. من نمی دانم ما تا کجا پیش خواهیم رفت اما ما بسیار متحد هستیم.
دخیا در بین دو نیمه به سمت تو آمد و چیزی به تو گفت...

چیزی که دخیا به من گفت، بین من و اوست اما او آمد تا روحیه مرا تغییر دهد و وقتی دروازه بانی مانند او چنین کاری می کند، چیزی که می تواند اتفاق بیافتد این است که شما روحیه تان را بالا ببرید و خودتان را جمع و جور کنید.
نقش کلیدی سرخیو بوسکتس در تیم؟

او تلاش زیادی در بازی ها می کند. او به این سبک بازی عادت دارد چون مشابه سبک بارسلوناست. او با تجربه و سابقه ای که دارد، به ما کمک می کند.
لوئیز انریکه؟

اهمیت او در اتحاد تیم چقدر است؟ او معمار همه چیز و کسی است که در این راه ما را راهنمایی کرده است. بازیکنان باید با کادر فنی متحد باشند. ما یکی هستیم و او این ذهنیت را از همان دقیقه اول به ما منتقل کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.