شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

مسعود ریگی: منتظر لغزش سپاهان و پرسپولیس هستیم

مسعود ریگی: منتظر لغزش سپاهان و پرسپولیس هستیم

مسعود ریگی بازیکن استقلال درباره مسائل مختلفی از جمله شرایط این روزهای آبی پوشان، نیمکت نشینی اش در زمان محمود فکری و دربی جام حذفی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی کامل مسعود ریگی با رسانه طرفداری را می خوانید:

استقلال در ۳-۴ بازی اخیر فقط برد کسب کرده است، توقع این نتایج را داشتی؟

خدا را شکر الان فکر می کنم با بازی جام حذفی که ذوب آهن را بردیم ۴ برد پشت سر هم آوردیم. شرایط دارد برای مان خوب می شود امیدوارم همین روند هم به امید خدا ادامه داشته باشد.
به نظرت می توانید در لیگ قهرمان شوید؟

ناامید نیستیم، تلاش مان را می کنیم بالاخره در این چند بازی که مانده امتیازات کامل را به دست بیاوریم. بقیه اش دیگر هرچه خدا بخواهد و اگر قسمت باشد قهرمان می شویم. باید منتظر اتفاقات هم باشیم.
باید منتظر اتفاقات باشیم یعنی پرسپولیس و سپاهان باید امتیاز از دست بدهند، درست است؟

بله ما نباید امتیازات گذشته را خیلی راحت از دست می دادیم. اما هنوز هم نامید نیستیم ، همه تلاش مان را می کنیم دیگر هر چه خدا بخواهد.
استقلال بعد از آنکه در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا موفق ظاهر شد اما در بازگشت از این رقابتها در چندبازی لیگ امتیازاتی را از دست داد علتش چه بود؟

حالا ما دیگر به گذشته کاری نداریم، مهم الان است. گفتم نباید آن اتفاقات می افتاد (از دست دادن امتیازات) امتیازات خیلی مهمی را از دست دادیم. آن هم با تیم هایی که تقریبا پایین جدول هم هستند امتیازات خیلی حساسی را از دست دادیم. ولی با این حال هنوز هم ناامید نیستیم و تلاش مان را می کنیم.
هواداران از روند استقلال در لیگ برتر راضی بودند اما فرهاد مجیدی بعد از مسابقه دربی تاکید کرد روی جام حذفی تمرکز خواهیم کرد نظر خودت در این باره چیست؟

ما قطعا فقط برای هواداران مان بازی می کنیم، وظیفه مان شاد کردن دل هواداران مان است و آنها هم فقط جام می خواهند و ما هم همه هدفمان همین است امیدوارم اگر قسمت باشد حالا لیگ اگر نشد جام حذفی را برای هوادارن کسب کنیم. هر چه داریم از آنها است، امیدوارم امسال حداقل یک جام به آنها بدهیم.
برای هواداران سوای جام قهرمانی، برد در مسابقه دربی هم مهم است و بیست و چهارم همین ماه دربی پیش رو است نظر خودت در این باره چیست؟

قطعا قطعا. بالاخره این بازی (دربی) با بقیه مسابقات فرق می کند. ما قطعا همه تلاش مان را می کنیم که ان شاءالله پیروز شویم. حالا تا قبل از دربی فکر می کنم ۲-۳ بازی  دیگر پیش رو داریم. اول باید این امتیازات را جمع کنیم تا بتوانیم با یک روحیه خیلی خوب پا به مسابقه دربی بگذاریم.
دربی قبلی حق تان باخت نبود؟

خیلی خوب بودیم. دیگر باید از فرصت ها استفاده کنیم وقتی از موقعیت ها استفاده نکنید ممکن است این اتفاقات بیفتد. یک توپ می آید و همان وارد دروازه تان می شود و بازی را واگذار می کنید. ان شاالله در دربی پیش رو از فرصت ها استفاده شود.
به هفته های پایانی لیگ نزدیک می شویم لیگ امسال برای خودت چطور بود؟

شاید هنوز کامل از خودم راضی نبودم، دارم بازهم خدا را شکر به شرایط خوبم برمی گردم . ان شاءالله بتوانم این چند بازی آخر لیگ که خیلی هم مهم است بهترین عملکردم را داشته و بازی به بازی بهتر باشم. در آخر هم بتوانم دل هواداران را شاد کنم.
به نظر هوادارن از عملکردت راضی هستند. مهره کلیدی که بازی ات خیلی به چشم نمی آید اما خیلی زحمت کش هستی در حالی که متاسفانه به اندازی که باید دیده شوی دیده نمی شوی.

این دیگر نظر لطف هواداران است که من را دوست دارند. چندین بار هم  گفتم من تمام تلاشم را می کنم که خواسته کادرفنی را در زمین اجرا کنم حالا هر خواسته ایی داشته باشند من سعی می کنم آن را به نحو احسنت انجام بدهم حالا به چشم اگر بیاید یا نیاید خیلی مهم نیست ولی آن چیزی را که از من می خواهند را انجام بدهم، اهمیت دارد.
تو خیلی بی حاشیه و کم مصاحبه هستی و فقط کار خودت را انجام می دهی این خلاف رویه باشگاه های بزرگ مثل استقلال وپرسپولیس است که می توان با جنجال و حاشیه بیشتر چهره شد نظر خودت چیست؟

من خودم دوست دارم اینطوری باشم، بالاخره آن وظیفه ای که دارم این است که خوب تمرین کنم، خوب هم بازی کنم چیزی هم غیر از این نیست. خودم هم دوست دارم در آرامش و کمترین حاشیه کارم را انجام بدهم. اینگونه روی بازی ام تمرکزم بیشتری است.
در اواخر مربیگری محمود فکری در استقلال روی نیمکت می نشستی چرا؟

به هرحال مربی تشخیص داده بازی نکنم و قابل احترام است. این همه بازی کردم حالا دو تا بازی هم تشخیص داد روی نیمکت باشم.
با این همه هافبک دفاعی خوب که داریم به حضور در تیم ملی فکر می کنی؟

قطعا من و هر فوتبالیستی در هر تیمی که باشد دوست دارد برای تیم ملی کشورش بازی کند. من هم یکی از مهم ترین هدف هایم همین است و به هیچ عنوان دست از تلاش برنمی دارم ان شاءالله قسمت ما هم بشود که به تیم ملی دعوت شویم و بازی کنیم.
در لیگ قهرمانان آسیا چند بازی خیلی خوب بودی اما مقابل الدحیل یک توپ را لو دادی که خیلی کم پیش می آید از این اشتباهات انجام دهی می خواستم برای مان بگویی به طور کلی لیگ قهرمانان هم برای خودت هم برای استقلال چطوربود.

ما شاید یک کار خیلی بزرگ انجام دادیم در یک گروه فوق العاده سخت توانستیم تنها تیم صعود کننده باشیم و کار خیلی بزرگی کردیم و الان هم با یک تیم خیلی بزرگ (الهلال عربستان) بازی داریم و واقعا کارمان خیلی سخت است. امیدوارم روز بازی با الهلال در بهترین شرایط مان باشیم و به امید خدا با تمام قدرت مان برویم جلوی این تیم بزرگ بازی کنیم.
از لقب هایی که هواداران استقلال بهت می دهند راضی هستی؟

حالا هر لقبی می دهند نظر لطف شان است . گفتم من تمام سعی ام را می کنم که وظیفه ام را انجام دهم. مردم هم لطف شان را نسبت به من ابراز می کنند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.