جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

منصور قنبرزاده: نظارت ویژه‌ ای روی مسابقات باقیمانده لیگ‌ های فوتبال صورت می گیرد

منصور قنبرزاده: نظارت ویژه‌ ای روی مسابقات باقیمانده لیگ‌ های فوتبال صورت می گیرد

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گوید همه دیدارهای مسابقات مختلف زیر ذره‌بین قرار دارد و با متخلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، منصور قنبرزاده گفت:

با توجه به حساسیت مسابقات لیگ برتر و به طور ویژه لیگ‌های دسته‌های اول و دوم، هماهنگی خوبی با کمیته و دپارتمان داوری صورت گرفته است تا نظارت ویژه‌ای روی مسابقات باقیمانده این لیگ‌ها صورت بگیرد. در واقع کارگروهی متشکل از ناظران محسوس و حتی نامحسوس را در نظر گرفتیم تا گزارش‌های مربوط به هر بازی تهیه شود.
وی ادامه داد:

از کمیته‌های انضباطی و اخلاق نیز نفراتی در این کارگروه حضور دارند تا نظارت کاملی در همه زمینه‌ها داشته باشیم. حتی شخصاً مسابقات حساس را با حضور در ورزشگاه، از نزدیک دنبال خواهم کرد. مطمئناً همه جزئیات با دقت مضاعف رصد خواهد شد و چنانچه با مواردی مشکوک شامل تبانی، شرط‌بندی و دیگر تخلفات برخورد کنیم، مراجع ذی‌صلاح و بازوهای قضایی فدراسیون با همه توان ورود خواهند کرد و این موضوع را به جدّ پیگیری خواهیم کرد.
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال تصریح کرد:

قاطعانه این هشدار را می‌دهیم که همه بازی‌ها زیر ذره‌بین قرار گرفته است و در صورت بروز هر گونه تخلف، به شدت با فرد یا افراد متخلف برخورد می‌شود. حتی در صورت نیاز به مراجع قضایی خارج از فدراسیون نیز معرفی خواهند شد. امروز (چهارشنبه) از کلیه دست‌اندرکاران درخواست کردم تا همه تلاش خود را برای حفاظت از پاکی و شفافیت فوتبال کشور به کار بگیرند و همه مسابقات را شخصاً از نزدیک بررسی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.