شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

فدریکو کروبینی: هیچ سیگنالی برای جدایی رونالدو از یوونتوس دریافت نکرده ایم

فدریکو کروبینی: هیچ سیگنالی برای جدایی رونالدو از یوونتوس دریافت نکرده ایم

فدریکو کروبینی رابطه خوبی با ماسیمیلیانو الگری دارد و درباره مسائل نقل و انتقالاتی با او در تماس است

به گزارش ایران ورزشی؛فدریکو کروبینی، مدیر 50 ساله ایتالیایی که تا به امروز به عنوان مدیر تیم پایه های یوونتوس به فعالیت می پرداخت و از همکاران برجسته فابیو پاراتیچی بود، به عنوان مدیر ورزشی جدید یوونتوس منصوب شد. به گزارش وب سایت یوونتوس، کروبینی در کنفرانس خبری معارفه خود گفت:

در حال حاضر هیچ سیگنالی از سوی کریستیانو رونالدو برای جدایی از یوونتوس در این تابستان دریافت نکرده ایم و مسلما ما هم نمی خواهیم رونالدو، یوونتوس را ترک کند. خوشحالیم که کریستیانو رونالدو به تورین برگشته است و در آستانه فصل جدید، به تیم اضافه می شود. یوونتوس الان اهداف مهمی دارد. تیمی رقابتی داریم و ممکن است در بازار، فعالیت زیادی نداشته باشیم. سرمربی تیم هم چنین ایده ای دارد. می دانیم یک سری فرصت ها برای بهبود ترکیب تیم وجود دارد. ما با الگری در خصوص استراتژی های مختلفی بحث کرده ایم. هارمونی و هماهنگی خاصی میان ما وجود دارد. ما در تیم خود یک مربی داریم که اشتیاق زیادی برای بازگرداندن تیم به اوج دارد.
پاول ندود، نایب رییس یوونتوس هم صحبت های کوتاهی درباره وضعیت نقل و انتقالات یوونتوس داشت:

  نظم و سخت کوشی،DNA یوونتوس است. باید این را حفظ کنیم و می دانیم دوباره چگونه می توانیم به قهرمانی برسیم زیرا یوونتوس برای قهرمان شدن ساخته شده است. پائولو دیبالا با کروبینی به صورت مستمر در تماس است. دیبالا می خواهد اولین نفری باشد که به تورین بر می گردد و به محض بازگشت، او به مذاکرات با مدیر ورزشی ادامه می دهد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.