دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

مدیریت جدید ما آماده رویارویی با چالش های داخل و خارج زمین است

آنیلی: ترسی از تهدیدهای یوفا نداریم

آنیلی: ترسی از تهدیدهای یوفا نداریم

آندره آ آنیلی از اقدامات باشگاه یوونتوس در زمینه اصلاحات در دنیای فوتبال مطمئن است و می داند که یوفا نمی تواند برای او دردسرساز شود

به گزارش ایران ورزشی؛یوونتوس یک عصر جدید را شروع می کند. از امروز مائوریتزیو آریوابنه به عنوان مدیر اجرایی و فدریکو کروبینی به عنوان مدیر ورزشی یوونتوس فعالیت خواهند کرد. به گزارش وب سایت یوونتوس، در کنفرانس خبری امروز این باشگاه آندره آ آنیلی، رییس بیانکونری در خصوص افزایش سرمایه 400 میلیون یورویی این تیم و جدال با یوفا صحبت کرد:

فوتبال دوران دشواری را سپری می کند
افزایش سرمایه 400 میلیون یورویی در پی پوشش مستقیم و غیرمستقیم تاثیرات پاندمی ویروس کرونا است که روی کل صنعت فوتبال تاثیرگذار بوده است. نقدینگی مورد نیاز باشگاه های بزرگ اروپا، مبلغی حدود 8.5 میلیارد یورو برآورد می شود. فوتبال، صنعتی است که در حال سپری کردن یک دوران دشوار است و در نوسازی خود به مشکل خورده است. نیاز است تا با آگاهی از شرایط، در بازار آزاد بتوانیم رقابت های جایگزین تشکیل دهیم. اخیرا نامه ای دریافت کردیم که به ما اطلاع دادند حضور شما در لیگ قهرمانان اروپا بلامانع است. می خواهم دوباره تاکید کنم میل ما برای گفتگو جهت بهبود فوتبال سر جایش است و ما از تهدیدهای یوفا ترسی نداریم. ما به اقدامات قانونی خودمان اعتماد داریم.
ندود نفر دوم یوونتوس و کروبینی افتخار باشگاه است
نقش پاول ندود در یوونتوس طی سالیان اخیر همواره تعیین کننده بوده است. از سال 2018، ندود همواره نفر دوم باشگاه در تمام زمینه ها بوده است. مهارت های مائوریتزیو آریوابنه با ندود و کروبینی ترکیب می شود و آن ها تیمی قدرتمند را تشکیل می دهند. رزومه آریوابنه خودش گویای تاثیرگذاری اوست. او می تواند یک عنصر مهم در بخش مدیریت ورزشی یوونتوس باشد. فدریکو کروبینی هم مایه افتخار یوونتوس است. او از امروز به عنوان مدیر ورزشی یوونتوس در تمام تیم ها از جمله بزرگسالان، زیر 23 سال و پایه ها، مسئول خواهد بود. مطمئنم که یوونتوس با مدیریت آریوابنه، کروبینی و ندود به بهترین شکل برای چالش های داخل و خارج زمین آماده خواهد بود. در واقع سال آینده هم فوتبال تحت تاثیر پاندمی کرونا خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.