جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

منصور قنبرزاده: AFC مکاتبه‌ای در مورد مکان بازی‌های تیم ملی با ما نکرده است

منصور قنبرزاده: AFC مکاتبه‌ای در مورد مکان بازی‌های تیم ملی با ما نکرده است

منصور قنبرزاده می گوید هنوز از سوی AFC به فدراسیون فوتبال چیزی ابلاغ نشده است

به گزارش ایران ورززشی، منصور قنبرزاده در خصوص اینکه آیا تکلیف تیم‌های ایرانی برای میزبانی مقابل نمایندگان عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شده است یا خیر به فارس گفت:

تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم چیزی به ما ابلاغ نشده و اگر باشگاه استقلال برای انتخاب دبی نامه زده است، عینا همان نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.
او در خصوص اینکه بعد از برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی شایعاتی پیرامون برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال ایران به صورت رفت و برگشت و یا بازی در کشور ثالث مطرح می‌شود،گفت:

AFC تا امروز صبح هیچ چیزی را به ما ابلاغ نکرده و مکاتبه‌ای در این زمینه صورت نگرفته است. تا زمانی که ابلاغ رسمی به ما صورت نگیرد صحبتی در این زمینه نمی‌توان انجام داد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به جلسه‌ای که چندی پیش برای رسیدگی به وضعیت VAR در فدراسیون فوتبال برگزار شد، گفت:

در این نشست در خواست باشگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفت، چون فدراسیون در این زمینه احساس نیاز کرده است. طبیعتاً در هفته‌های پایانی باید دقت‌نظر خیلی بیشتری در مباحث داوری‌ها صورت بگیرد. ما باید واقع‌بین باشیم. واقعیت هم این است که داوری‌های ما از تکنولوژی روز دنیا محروم است.
قنبرزاده اضافه کرد:

ما مسابقات سطح بالا زیاد داریم و به همین دلیل است که به VAR احساس نیاز می‌‌کنیم. متأسفانه داوری‌ ما یکسری مشکلات دارد، اما در کنار اینها باید واقعیت را هم پذیرفت که آنها بدون تکنولوژی در حال کار هستند. اشتباهات نیز باید به حداقل برسد و کاهش پیدا کند و در این زمینه نیاز به حمایت همه‌جانبه است.
دبیرکل فدراسیون فوتبال ادامه داد:

برخی اعتراضات به داوری‌ها به خاطر حساسیت مسابقات است،من اشتباهات داوران را قبول دارم، ولی فشارهای روحی و روانی و بیانیه دادن‌ها داوری فوتبال کشور را تحت‌ تأثیر قرار می‌دهد و مطمئن باشید این موضوع به نفع فوتبال کشورمان نیست. در حال حاضر کارگروهی در حال رصد مسابقات هستند و مطمئن باشید اشتباهات دیده و اصلاح خواهند شد.
قنبرزاده در خصوص اظهارنظر عزیزی خادم در برنامه فوتبال برتر مبنی بر اینکه فدراسیون پرداخت خسارت مارک ویلموتس را قبول نمی‌کند، گفت:

من برنامه را ندیده‌ام، ما اجازه بدهید در این مورد صحبتی نکنم. تا زمانی که رأی صادر نشده، هرگونه صحبت از طرف من ممکن است بار حقوقی داشته باشد و در روند پرونده تأثیر منفی بگذارد، به همین دلیل من در این زمینه صحبت نمی‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.