چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

گلر پیکان: هواداران نساجی حتی به دروازه‌ بان تیم خودشان هم فحاشی کردند

گلر پیکان: هواداران نساجی حتی به دروازه‌ بان تیم خودشان هم فحاشی کردند

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: در بازی با نساجی برای اولین بار بود که جوی عجیب را تجربه کردم و هواداران این تیم به من فحاشی کردند.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا رضایی درباره پیروزی تیمش برابر نساجی در قائمشهر به تسنیم گفت:

نساجی مدت‌ها بود که در قائمشهر شکست نخورده بود و از طرفی دنبال این بود که با پیروزی در این بازی خانگی موقعیت خودش را برای ماندن در لیگ برتر بهتر کند. آنها در پنج بازی گذشته نتایج خیلی خوبی گرفته بودند و ما می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم. البته مهدی تارتار قبل از بازی به ما گوشزد کرد که الان وقت شکست دادن نساجی است و خدا را شکر که توانستیم با انجام یک بازی خوب به برد برسیم.
رضایی در مورد اینکه چند موقعیت مهم را از نساجی گرفت، افزود:

هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و تیم ما دو بار به تیر دروازه زد و نیما میرزازاد گلر حریف هم چند موقعیت خوب را از تیم ما گرفت. من هم خدا را شکر روز خوبی را پشت سر گذاشتم و توانستم در این برد نقش داشته باشم هر چند که در برد و باخت‌ها همه اعضای تیم نقش دارند.
دروازه‌بان پیکان با انتقاد از برخی اتفاقات حاشیه‌ای که در این بازی رخ داد، تصریح کرد:

چند نفر قبل از شروع بازی مدام فحاشی و به مهدی تارتار توهین می‌کردند. البته من اسم اینها را نمی‌توانم هوادار بگذارم، ولی آنها ظاهراً هوادار تیم نساجی بودند که تیم خودشان را تشویق نمی‌کردند و فقط به ما فحش می‌دادند. جالب این است که وقتی نساجی گل خورد آنها حتی به دروازه‌بان تیم خودشان هم فحاشی کردند! متأسفانه جو عجیبی وجود داشت که من برای اولین بار آن را در فوتبال تجربه می‌کردم.
رضایی در پایان تصریح کرد:

آن هواداران به من هم فحاشی کردند و جالب اینجاست که مهدی تارتار به آنها گفت به من توهین نکنند، ولی متأسفانه آنها به رفتارهای زشت‌شان ادامه دادند. با این حال آقای تارتار و همچنین آقای اینانلو (مربی گلرهای پیکان) باعث شدند که به بازی برگردم و باید از‌ آنها یک تشکر ویژه داشته باشم. خیلی خوشحالم که توانستیم این بازی را ببریم تا حداقل زحمات کادر فنی را جبران کرده باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.