سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

اوپامکانو؟ نمی خواهم درباره هر بازیکنی که به ما لینک شده است صحبت کنم

اوله گونار سولسشر: نگران نباشید، فن ده بیک بازیکن مهمی برای ما است؛ تماشای بازی های لایپزیش لذتبخش است

اوله گونار سولسشر: نگران نباشید، فن ده بیک بازیکن مهمی برای ما است؛ تماشای بازی های لایپزیش لذتبخش است

منچستریونایتد و لایپزیش فردا (چهارشنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی یوفا، سولسشر، سرمربی نروژی باشگاه منچستریونایتد در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با لایپزیش به تمجید از هافبک برزیلی این تیم، فرد،می پردازد و می گوید:

فرد یکی از اعضای با ارزش ترکیب ما است. او پسر فوق العاده‌ای است و عملکرد بسیار خوبی داشته است. او همچنان در حال سازگاری با شرایط لیگ برتر انگلیس است. می توانید آمادگی جسمانی و عملکرد بسیار خوب فرد را مشاهده کنید. او و اسکات (مک تومینای) سرمایه های بسیار خوبی برای تیم ما هستند.

  • باید به بازیکنان خود استراحت دهیم

اکنون در شرایط خاصی قرار داریم. تا پایان فصل، ما باید بدون وقفه و هر 3-2 روز یک بار به میدان برویم. پس از آن، رقابت های یورو آغاز خواهد شد و بعد از آن هم فصل جدید را آغاز خواهیم کرد. با توجه به این شرایط، قطعا دادن هر فرصتی به بازیکنان برای استراحت کردن اقدام خوشایندی خواهد بود. شما خواستار تحت فشار قراردادن بیش از حد بازیکنان خود نیستید زیرا در این صورت احتمال مصدومیت آن ها وجود دارد.

  • ناگلزمن یک سرمربی جوان و فوق العاده ست

ناگلزمن با گذشت هر فصل، شاهد پیشرفت لایپزیش هستیم. در حال حاضر آن ها به خوبی کار خود را انجام می دهد و اکنون به دنبال کسی عناوین قهرمانی هستند. آن ها سرمربی جوان و فوق العاده‌ای را در اختیار دارند و تماشای بازی های آن ها لذت بخش است. لایپزیش می تواند با شیوه های مختلفی بازی کند اما تمرکز ما روی ایجاد مشکلاتی برای آن ها و حل مشکلاتی است که آن ها قرار است برای ما ایجاد کنند. ما طی چند سال اخیر، بازی های لایپزیش را به خصوص در رقابت های اروپایی دنبال کرده ایم. این را می دانم که ناگلزمن سرمربی بسیار انعطاف پذیری است اما سبک بازی آن ها همیشه با سرعت بالا و وارد کردن فشار زیادی بر حریف خود بوده است.  

  • تیم های موفق ترکیب با کیفیتی در اختیار دارند

یک فصل طولانی را در پیش داریم و در حال حاضر عمق ترکیب ما وضعیت بهتری دارد. در بازی قبلی، نمانیا ماتیچ، پل پوگبا و دونی فن ده بیک همگی کار خود را از روی نیمکت آغاز کردند. آن ها بازیکنان ملی پوش و با تجربه‌ای هستند و چینش ترکیب کار آسانی نیست. در فصل جاری بازی های زیادی در پیش خواهیم داشت و آن ها (بازیکنان منچستریونایتد) نقش بزرگی را در تمامی این بازی ها ایفا خواهند کرد. هیچ بازیکنی نمی تواند در تمامی این بازی ها به میدان برود. همه آن ها به عنوان یک تیم به خوبی در حال کار کردن هستند. من خودم عضوی از تیم بسیار موفق منچستریونایتد بوده ام و در آن زمان، ما برای هر پست دو بازیکن در اختیار داشتیم. موفق ترین تیم ها از چنین شرایطی برخوردار هستند و به همین خاطر موفق به کسب عناوین قهرمانی شده اند. کنار گذاشتن برخی از بازیکنان از ترکیب اصلی دشوار است اما من از این بابت فشاری را احساس نمی کنم. فشار اصلی روی نتایج ما است و باید هر 2، 3 یا 4 روز یک بار به میدان برویم.

  • فن دبیک نقش مهمی در ترکیب ما دارد

 فن ده بیک در فصل جاری قرار است سهم بسیار بزرگی در بازی های ما داشته باشد. این را می دانم که اکنون موضوع اصلی عدم حضور دونی در بازی های ما است. وقتی بازیکنان به تیم و لیگ جدیدی می آیند، همواره به مقداری زمان نیاز دارند تا با شرایط سازگار شوند. فن ده بیک در بازی هایی که برای ما به میدان رفته است، عملکرد بسیار خوبی داشته است. مسئله در مورد عمق فوق العاده و کیفیت بسیار بالای ترکیب ما است و ما نباید در تمامی بازی ها از او استفاده کنیم. داشتن یک ترکیب با کیفیت، جاه طلبی های بزرگ ما را نیز نشان می دهد. برای برخی از بازیکنان و مفسران خوب است که کمی در این قضیه پیش بروند اما باید این را بدانید که برای اینکه بازیکن مهمی در ترکیب باشید، نیاز نیست که در 3 بازی اول خود کار را از ابتدا آغاز کنید. فن ده بیک نقش مهمی در ترکیب ما خواهد داشت، نگران این موضوع نباشید.

  • اوپامکانو بازیکن خوبی ست

همواره شایعات و گمانه زنی هایی درباره بازیکنان منچستریونایتد و بازیکنان سایر باشگاه ها وجود دارد. من نمی خواهم در رابطه با هر بازیکنی که به ما لینک شده است، صحبت کنم. با توجه به این که اوپامکانو قرار است فردا مقابل ما بازی کند، این را می دانم که او بازیکن خوبی است و فردا می توانیم او را از نزدیک ببینیم.  

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.