یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

اویارزابال: چیزی کمتر از ایتالیایی ها نداریم

اویارزابال: چیزی کمتر از ایتالیایی ها نداریم

مهاجم تیم ملی اسپانیا می گوید هم تیمی هایش بدون توجه به انتقادات به کار خود ادامه می دهند و لاروخا چیزی کمتر از ایتالیا ندارد

به گزارش ایران ورزشی؛در آستانه تقابل دو تیم ایتالیا و اسپانیا، میکل اویارزابال، مهاجم تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال سوسیداد در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد حضور فیکس در دیدار نیمه نهایی
هرچه مربی از من بخواهد انجام می دهم. اگر فیکس باشم خوشحال خواهم بود و در غیر این صورت از روی نیمکت هم تیمی هایم را حمایت می کنم. همه بازیکنان دوست دارند فیکس باشند اما مربی تنها می تواند 11 بازیکن را به زمین بفرستد. سایر بازیکنان حتی اگر بازی نکنند هم برای کمک آماده اند.
در مورد اونای سیمون
او را خیلی وقت است که می شناسم و رابطه خوبی با او دارم. به نظرم توانایی هایش بیش از چیزی است که نشان می دهد و کاملا لیاقت حضور در دروازه تیم ملی را دارد.
در مورد ضربات پنالتی دور قبل
مطمئن بودم ضربه ام گل می شود. وقتی مربی پرسید چه کسی پنالتی می زند، کاملا حاضر بودم. وقتی توپ را کاشتم دقیقا می دانستم می خواهم چه کار کنم.
در مورد بازی با ایتالیا
بازی سختی خواهیم داشت. ایتالیایی ها نشان داده اند که چه سطح بالایی دارند. اگر خوب بازی کنیم، شانس بیشتری برای پیروزی داریم. آنها بازیکنان خوب زیادی دارند اما باید مثل همیشه خودمان باشیم.
در مورد انتقادات غیرمنصفانه از تیم ملی اسپانیا
از روز اولی که به تیم ملی آمدیم اعتماد به نفس بالایی داشتیم و تیمی متحد بودیم. می خواستیم یک یوروی خوب را سپری کنیم و به انتقادات توجهی نداریم. هر کس آزاد است نظر خودش را داشته باشد و فوتبال همین است. هیچوقت به توانایی های خودمان شک نداشتیم.
در مورد خط دفاع ایتالیا
به نظرم می توانیم موفق تر از آنها ظاهر شویم و یک گل بیشتر از حریف بزنیم. آنها تیم سطح بالایی هستند اما به نظرم ما هم چیزی کم از آنها نداریم.
در مورد تعدد بازیکنان جوان در دو تیم
به نظرم انجام تغییرات در تیم ملی منطقی است و در هر تیمی این اتفاق می افتد. برخی بازیکنان تلاش های زیادی برای تیم ملی کرده اند اما تغییر نسل در تیم ملی ضروری است. بازیکنان جوان ما ثابت کرده اند که توانایی بالایی دارند.
در مورد خستگی سفر بازیکنان
تمام تیم های نیمه نهایی شرایط مشابهی دارند.اگر انتخاب با ما بود دوست داشتیم در خانه و در کنار طرفداران خودمان باشیم اما حضور در اینجا هم مزیت های خودش را دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.