دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

متئو گوندوزی: اوزیل یکی از بهترین شماره 10 های تاریخ فوتبال آلمان است

متئو گوندوزی: اوزیل یکی از بهترین شماره 10 های تاریخ فوتبال آلمان است

متئو گوندوزی یکی از طرفداران پر و پا قرص مسوت اوزیل است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Bild، گوندوزی که در آستانه انتقال به مارسی قرار دارد، به تازگی از الگوی فوتبالی خود پرده برداشت: مسوت اوزیل. او در این باره می گوید:

مسوت اوزیل یک الگو و برادر بزرگ من است. من احترام زیادی برای دستاوردهایش و آنچه از زمان حضور من در آرسنال انجام داده است قائل هستم. او در کار با توپ مهارت های خارق العاده ای دارد. برای من اوزیل بهترین بازیکن آلمان است و یکی از بهترین شماره ۱۰ های تاریخ فوتبال آلمان. او در آرسنال به سرعت مرا زیر پر و بال خودش گرفت و مرا خیلی نصیحت کرد. به همین خاطر برای من مثل یک برادر بزرگ تر است. حتی در دوران حضورم در هرتابرلین هم ما همیشه با هم در تماس بودیم؛ چه به صورت متنی و چه به صورت مکالمه تلفنی.
او در بخش دیگری از این مصاحبه در مورد علاقه اش به آرسنال گفت:

به عنوان یک کودک همیشه رویای بازی در آرسنال را داشتم و خوش شانس بودم که در سن پایین به این خواسته رسیدم. این که باشگاه برای اولین بار طی ۲۵ سال اخیر نتوانسته است به مسابقات اروپایی راه یابد، مرا اذیت می کند. آرسنال باشگاه بزرگی در اروپاست و لیاقت این را دارد که هر سال در لیگ قهرمانان حاضر باشد... من از صمیم قلب یک توپچی هستم و فارغ از هر اتفاقی، یک توپچی می مانم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.