چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

ایزد سیف‌ الله‌ پور: رأی تغییر نمی‌ کرد هم نساجی در لیگ برتر می‌ ماند

ایزد سیف‌ الله‌ پور: رأی تغییر نمی‌ کرد هم نساجی در لیگ برتر می‌ ماند

سیف‌ الله‌ پور می گوید سایپا تیمی ریشه دار و قدیمی است و هیچ کس منکر توانایی‌های این تیم نیست.

به گزارش ایران ورزشی، ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی در گفت‌وگو با میزان، در مورد ابطال رأی کمیته انضباطی از سوی کمیته استیناف در خصوص بازی تیم‌های پیکان و سایپا اظهار داشت:

حق به حقدار رسید و با این رأی دیگر هیچ جای اعتراضی وجود ندارد چرا که ادله کاملا مشخص است و همه چیز توضیح داده شده است. خدا را شکر اگر من حرفی زدم بر اساس اطلاعات و قوانین بود و باز هم خدا را شکر حرفمان به کرسی نشست.
وی با اشاره به این که تیم سایپا با این تغییر حکم به قعر جدول رفت تاکید کرد:

من نمی‌خواهم حقی از تیمی ضایع شود. سایپا تیمی ریشه دار و قدیمی است و هیچ کس منکر توانایی‌های این تیم نیست. بازیکنان و اعضای خوبی دارد و از شرایط فعلی هم خوشحال نیستیم، اما وقتی پای احقاق حق به میان می‌آید باید برای این که حق به حقدار برسد تلاش کرد. امیدوارم در این چند هفته باقی مانده نیز نتایج خوبی رقم بخورد و آن تیمی که حقش است در لیگ برتر بماند.
مدیرعامل تیم نساجی در مورد صحبت‌های رئیس کمیته انضباطی که پیشتر گفته بود او اطلاعات ندارد و قوانین را نمی‌داند تصریح کرد:

من هم آن روز را یادم نمی‌رود و مشخص شد من هم بی‌اطلاع نبودم. رأی کمیته انضباطی به شکلی بود که قوانین فیفا در آن لحاظ نشده بود، اما خدا را شکر که استیناف حق را به حقدار داد. این کمیته بی طرفی خود را ثابت کرد و از صالحی تشکر می‌کنم.
سیف‌الله‌پور در مورد ارتقا جایگاه نساجی با این رای وشانس نساجی برای بقا در لیگ برتر تصریح کرد:

تمام تلاش ما این است تیم در لیگ برتر بماند. اگر این رای تغییر هم نمی‌کرد ما در لیگ برتر می‌ماندیم. همه شاهد روند رو به رشد تیم نساجی از زمان حضور ساکت الهامی هستند. ۵ بازی پیاپی برنده شدیم و این نشان می‌دهد تیم تغییرات مثبتی داشته است. از این رو در ادامه راه هم تلاش می‌کنم در ۵ بازی باقیمانده امتیازات لازم را کسب کرده و بقا در لیگ برتر را مسجل کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.