شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

سزار آزپیلیکوئتا: جورجینیو و بوسکتس بازیکنانی بزرگ و مهم برای تیم های ملی خود هستند

سزار آزپیلیکوئتا: جورجینیو و بوسکتس بازیکنانی بزرگ و مهم برای تیم های ملی خود هستند

سزار آزپیلیکوئتا، دفاع راست چلسی و تیم ملی اسپانیا در آستانه تقابل تیم های ایتالیا و اسپانیا در نیمه نهایی یورو، در مورد شباهت های سرخیو بوسکتس و جورجینیو، هافبک ایتالیا که هم بازی آزپیلیکوئتا در چلسی است، صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از سایت گل، در مصاحبه با گاردین در این مورد گفت:

آن ها دو بازیکن بزرگ هستند که به خوبی در فضاهای کوچک حرکت می کنند، باهوش و از نظر تاکتیکی دقیق هستند و فضا را به خوبی آنالیز و همیشه بهترین گزینه ممکن برای پاس دادن را انتخاب می کنند. جورجینیو بازیکنی بزرگ و بسیار مهم برای سبک بازی ایتالیا است. او دوست دارد دائماً با توپ در ارتباط باشد و بازی را کنترل کند، او بازیکن باهوشی است. هر چقدر او کمتر در بازی ایتالیا نقش داشته باشد، ما شانس بیشتری برای کنترل بازی داریم. در اطراف جورجینیو نیز بازیکنانی بزرگ حضور دارند و ما باید راه حلی جمعی ارائه دهیم. من خوش شانس هستم که می توانم از حضور در کنار جورجینیو در چلسی و سرخیو بوسکتس در تیم ملی اسپانیا لذت ببرم. امیدوارم که بتوانیم روز سه شنبه کنترل بازی را به دست بگیریم. سرخیو بوسکتس در این زمینه بازیکن بسیار مهمی برای ما است.
با توجه به تیم های باقی مانده در یورو، چلسی تنها باشگاهی است که در هر صورت یک بازیکن به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان و قهرمان یورو در سال 2021 خواهد داشت.

ما تنها باشگاهی هستیم که قهرمانی در دو رقابت خواهیم داشت، این درست است. هر چهار تیم باقی مانده در رقابت، بازیکنانی از چلسی دارند. [جورجینیو و امرسون پالمیری در ایتالیا، آندریاس کریستنسن در دانمارک، میسون مانت، بن چیلول و ریس جیمز در انگلیس] در این موقع از سال مردم همیشه شروع به صحبت در مورد این چیزها می کنند اما چیزی که اهمیت دارد تیم است. قهرمانی در لیگ قهرمانان اتفاقی دوست داشتنی بود. حال ما چالشی خوب در یورو داریم و این فرصتی دیگر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.