جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

محمد ربیعی: ماشین سازی هم از نظر روحی و هم از نظر فنی بهتر از ما بود

محمد ربیعی: ماشین سازی هم از نظر روحی و هم از نظر فنی بهتر از ما بود

سرمربی مس رفسنجان درخصوص شکست تیمش برابر ماشین سازی به صحبت پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی؛محمد ربیعی پس از شکست مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری، اظهارداشت:

ماشین سازی هم از لحاظ انگیزشی، هم فنی و هم تلاش برای پیروزی بهتر از ما بود. روز بسیار بدی داشتیم و بچه‌ها حتی از نظر بدنی هم مشکل داشتند. به ماشین‌سازی تبریک می‌گویم. قطعا بررسی بیشتری خواهیم داشت. بچه های ما با دماغ بالا وارد زمین شدند.
سرمربی تیم فوتبال مس ادامه داد:

اشتباه فردی کردیم و گل خوردیم. در ابتدای نیمه دوم قائم اسلامی‌خواه مصدوم شد و امیدواریم مشکل جدی نباشد. این موضوع هم روی بازیکنان تاثیرگذار بود. موقعیت‌هایی ایجاد کردیم و حتی وقتی سراپا حمله بودیم در ضد حمله منجر به گل آخر ماشین‌سازی در پایان بازی شد. باید خودمان را جمع کنیم چرا که انتهای فصل است. باید برای بازی بعد خودمان را آماده کنیم، حقیقت کار این است که ماشین‌سازی بهتر بازی کرد و زحمت کشید که پیروز میدان بود.
ربیعی یادآور شد:

دیروز گفتم آنها با ذهنیت بازتر بازی می‌کنند، تکلیف تیم تاحدودی مشخص است و برای نشان دادن خود اینگونه بازی می‌کنند. روز بدمان بود، قطعا با این موضوع برخورد می‌کنیم. ما باید فضا را به سمت بچه‌هایی ببریم که جوان هستند و باانگیزه بیشتری بازی می‌کنند.
سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که آیا شکست مس را انگیزه بالای ماشین‌سازی می‌دانید یا مشکل خط دفاع؟ گفت:

عملکرد خط دفاع قابل دفاع نیست. بازیکنان ما بیشتر دوئل‌های یک به یک را شکست خوردند. از طرفی گفتم ماشین‌سازی واقعا با انگیزه بود به همین دلیل هر 2 مورد را می‌توان اشاره کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.