دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بوسکتس: نشان دادیم که از ایتالیا برتر هستیم

بوسکتس: نشان دادیم که از ایتالیا برتر هستیم

سرخیو بوسکتس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا در یورو 2020 بود که تا نیمه نهایی پیش رفتند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، لاروخا در نیمه نهایی یورو 2020 بعد از تساوی 1-1 مقابل ایتالیا در 120 دقیقه بازی، در ضربات پنالتی 4-3 مغلوب شد و از راهیابی به فینال باز ماند. سرخیو بوسکتس در پایان بازی گفت:

اینجا همه ایتالیا را مدعی بزرگ قهرمانی می دانستند اما ما نشان دادیم که از آنها برتر هستیم. ما چیزهایی که می خواستیم را اینجا تحمیل کردیم: مالکیت توپ را داشتیم، و وقتی توپ را از دست می دادیم، به سرعت آن را پس می گرفتیم. در مجموع این بازی، فکر می کنم ما تیم مسلط میدان بودیم. اما فوتبال همینطور است، و تنها کاری که می توانیم بکنیم، تبریک گفتن به ایتالیا است. ما با بازیکنان جوان زیادی بازی کردیم، و تمام این تجربه ها به آنها اعتماد به نفس زیادی خواهد بخشید. این تیم برمی گردد.
آینده بوسکتس 33 ساله
زمان مناسبی برای فکر کردن در مورد من نیست. در حال حاضر به طور همزمان ناراحت هستیم و احساس غرور می کنیم. فعلاً فقط به منافع تیم فکر می کنم، نه خودم. یک سال و نیم دیگر تا جام جهانی باقی مانده اما مطمئناً در مسیر درستی هستیم. این تیم ملی فوق العاده است و فقط راهیابی به فینال را کم داشتیم، و برای این منظور مصمم بودیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.