چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

حامد شیری: چیزی عوض نشده و خطر سقوط را حس می‌ کنیم

حامد شیری: چیزی عوض نشده و خطر سقوط را حس می‌ کنیم

مدافع گل زن تیم فوتبال نساجی گفت: با فاصله سه امتیازی چیزی عوض نشده و هنوز خطر سقوط را به شدت احساس می کنیم.

به گزارش ایران ورزشی ، حامد شیری در مورد گلزنی دوباره اش در شرایطی که مهاجمان  تیم نساجی مازندران کمتر پایشان به گل باز می‌شود به میزان گفت:

تا کنون برای تیمم ۵ گل زدم و از این که نقشی در موفقیت تیمم داشتم، خوشحالم. خدا را شکر قبل از این که به رختکن برویم موقعیت خوبی بوجود آمد و گل زدم. شاید اگر بدون گل به رختکن می‌رفتیم در نیمه دوم کار برایمان به مراتب سخت‌تر می‌شد.
شیری با اشاره به این که هر دو گل در دقایق پایانی نیمه اول به ثمر رسید تاکید کرد:

هر دو تیم با توجه به شرایط بد آب و هوایی نتوانستند بازی پر فشاری انجام دهند. از این رو دو تیم موقعیت‌های زیادی ایجاد نکردند و گل‌ها از روی شوت به ثمر رسید. تلاش‌های نیمه اول باعث شد در نیمه دوم از نظر بدنی هر دو تیم افت کرده بازی خوبی به نمایش نگذارند.
مدافع تیم نساجی در مورد شانس بقای این تیم در لیگ برتر گفت:

تیم ما پر هوادار است و این موضوع مسئولیتمان را سنگین می‌کند. از این رو تلاش می‌کنیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم. بازی‌ها سخت است و بازی با صنعت نفت به دلیل گرمی هوا سخت‌تر بود. با این حال تلاش کردیم و یک گل زدیم و با این یک امتیاز به ادامه لیگ امیدوار‌تر شدیم. دوست داشتیم برنده از بازی خارج شویم، اما جای شکرش باقی است که با وجود این که یک بر صفر از حریف عقب افتادیم توانستیم خیلی زود جبران کرده و در آن هوای گرم با یک امتیاز از زمین خارج شویم.
شیری به شرایط تیم‌ ها در انتهای جدول رده‌بندی اشاره و تصریح کرد:

فاصله امتیازات نزدیک است و سه امتیاز به سرعت قابل جبران است از این رو خطر را همچنان حس می‌کنیم. از طرفی تیم‌های بالا سری ما در جدول نیز به منطقه خطر رسیدند. تیم نفت مسجدسلیمان خطر را به شدن حس می‌کند و حتی جایگاه مس رفسنجان هم تا حدودی متزلزل شده است. با این حال آن‌ها شرایط بهتری نسبت به ما دارند.
شیری با اشاره به این که به نتایج و بازی دیگر تیم‌ها کاری ندارند ادامه داد:

ما کاری به تیم های دیگر نداریم و روی بازی‌های خودمان تمرکز کردیم. از این پس با تمرکز بیشتری کار می کنیم تا نتایج بهتری گرفته و جایگاه خود را بهبود بخشیم. تلاش ما این است در ادامه نیز بازی های خوبی انجام داده و نتایج خوبی بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.