یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

ناگلزمن: سن بیشتر نویر نسبت به من یک مشکل نیست؛ همیشه سه دفاعه نخواهیم بود

ناگلزمن: سن بیشتر نویر نسبت به من یک مشکل نیست؛ همیشه سه دفاعه نخواهیم بود

اولین کنفرانس خبری یولیان ناگلزمن به عنوان سرمربی بایرن مونیخ برگزار شد

به گزارش ایران ورزشی؛یولیان ناگلزمن، سرمربی 33 ساله آلمانی که سابقه کار در باشگاه های هوفنهایم و لایپزیش را دارد، با امضای قراردادی پنج ساله هدایت بایرن مونیخ را برعهده گرفته است و امروز اولین کنفرانس خبری او در این باشگاه برگزار شد. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمن در کنفرانس خبری معارفه خود گفت:

سیستم را بر اساس ویژگی بازیکنان انتخاب می کنیم
حس خوبی دارم. خیلی خوشحالم که سرمربی بایرن مونیخ شده ام. آماده سازی و فصل هیجان انگیزی در پیش است. صحبت های اولیه با بازیکنان و مربیان خیلی خوب پیش رفت. حالا خوشحالم که اولین جلسه تمرینی ما امروز شروع می شود. بسیاری از بازیکنان ملی پوش ما طی دو الی سه هفته آینده در دسترس نخواهند بود اما بقیه تیم ها هم شرایط مشابهی دارند. ما بازیکنانی را از تیم جوانان به تمرینات اضافه می کنیم. اندازه ترکیب تیم کاملا مناسب است. 14-15 بازیکن، در نود درصد مقاطع فصل بازی خواهند کرد و امیدوارم همه بازیکنانم آماده بمانند. امیدواریم لوکاس هرناندز که مصدوم شده و آلفونسو دیویس که هنوز در مسابقات گلد کاپ است، با آمادگی برگردند. سیستم؟ من همه چیز را به شکل بنیادی تغییر نخواهم داد و قرار هم نیست در تمام مسابقات با دفاع سه نفره بازی کنیم. باید با توجه به بازیکنانی که داریم انعطاف به خرج دهیم و از آن ها در پست ایده آل شان بازی بگیریم. سیستم و چینش بازیکنان را با توجه به به راحتی آن ها انتخاب می کنیم.
یک سانه قدرتمند تر خواهیم دید
مانوئل نویر کاپیتان تیم می ماند چون او کاپیتانی فوق العاده است. داوید آلابا تیم را ترک کرده اما نقش او به عنوان بازیکنی باتجربه را یکی از باتجربه های تیم پر می کند. ن انتقادات علیه سانه؟ او کیفیت هایی عالی دارد، سرعتش فوق العاده است و در موقعیت های یک در برابر یک بسیار خوب کار می کنم. مطمئنم یک لروی سانه قوی تر را خواهیم دید که روی موفقیت های ما تاثیر زیادی خواهد داشت. سن پایین تر من نسبت به نویر؟ این همیشه جای سوال است که من چگونه با بازیکنان صحبت می کنم. در واقع مثل این است که خودمان را جای آن ها بگذاریم. هر بازیکن بایرن مونیخ می خواهد پیشرفت کند. من هنوز جوان هستم اما می توانیم انجامش دهیم. این که مانوئل نویر سن بیشتری نسبت به من دارد، یک مشکل نیست.
سرمربیگری در بایرن مونیخ رویای من بود
نقل و انتقالات؟ باشگاه با سرمربی مشورت می کند و من همیشه نظرم را می گویم. در نهایت این باشگاه است که پول می دهد و بازیکن می خرد. معمولا بازیکنان ماندگاری بیشتری نسبت به مربیان دارند. باید بنشینیم و تصمیمات مهمی بگیریم. قرارداد پنج ساله با بایرن مونیخ ارزش زیادی برایم دارد. من برای یک سال به این جا نیامده ام. فارغ از شوخی، این نشان می دهد که باشگاه چه اعتمادی به من دارد. این مسئله حس خوب و اعتماد به من می دهد اما از سوی دیگر نشان می دهد که باید نتیجه بگیرید. بایرن مونیخ بزرگ ترین باشگاه آلمان و خانه من است. سرمربیگری در این تیم همیشه رویایم بود. دوست داشتم حتی برای یک سال هم که شده سرمربی بایرن مونیخ باشم اما حالا قراردادم پنج ساله است و البته که این شرایط بهتر است.
خوشحال می شویم گورتسکا بماند
خروج بواتنگ و آلابا؟ طبیعی است بازیکنان بیایند و بروند. ما بازیکنان بااستعداد زیادی داریم. تانگی نیانزو یک استعداد عالی است و اوپامکانو را هم مدت زیادی است می شناسم. هرناندز و پاوار را هم داریم. بازیکنانی کافی در اختیار داریم. بازیکنان باتجربه باید جوانان را حمایت کنند و نگرانی از این بابت ندارم.  تمدید قرارداد گورتسکا؟ قطعا لئون بازیکن مهمی برای ماست و خوشحال می شوم اگر او بتواند دورانش این جا طولانی تر شود. گورتسکا یکی از خطرناک ترین هافبک های دنیاست و قطعا دوست داریم او را حفظ کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.