دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

حسین ماهینی: تغییر حکم کمیته انضباطی بیانگر آشفتگی فدراسیون است

حسین ماهینی: تغییر حکم کمیته انضباطی بیانگر آشفتگی فدراسیون است

مدافع تیم سایپا گفت:‌ حکم کمیته استیناف در پرونده بازی تیم ما با پیکان غیرفوتبالی بود و به نظر می رسد فشار غیرورزشی‌ها در مسیر تغییر حکم بی ‌تاثیر نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی ، حسین ماهینی درباره صدور رای کمیته استیناف به سود باشگاه پیکان در پرونده دیدار این تیم مقابل سایپا به فارس گفت:

صدور حکم این کمیته  یک روز مانده به بازی با ذوب آهن استرس و فشار روانی زیادی را به همه اعضای تیم سایپا وارد کرد. امضا نشدن حکم توسط دبیرکل فدراسیون فوتبال و بی اطلاعی از تغییر رای کمیته انظباطی در خصوص بازی سایپا و پیکان، قطعا بیانگر آشفتگی در پیکره فدراسیون است.
ماهینی ادامه داد:

با تغییر رای این پرونده توسط کمیته استیناف و جو روانی و رسانه ای که رقیبان سایپا، با روش های نامعقول ایجاد کردند، شائبه غیر فوتبالی بودن رای صادر شده در اذهان القا می شود. به نظر می رسد فشارهای افراد غیر ورزشی در مسیر تغییر حکم بی تاثیر نبوده است.
مدافع تیم سایپا افزود:

اگر اعضای کمیته استیناف با هم هماهنگ بودند و رای طی یک روال قانونی صادر شده، چرا وقتی مدیرعامل باشگاه در برنامه فوتبال برتر دو سوال حقوقی از معاون کمیته استیناف پرسید، پاسخ قانع کننده ای دریافت نکرد و حتی با تکرار مجدد سوالات سراجی، توجیه منطقی در این خصوص ارائه نشد. آیا همین نشان‌‌دهنده رای عجولانه و غیر کارشناسی این کمیته نیست؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.