پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

جوزپه ماروتا: فروش اشرف حکیمی انتخابی دردناک اما ضروری بود

جوزپه ماروتا: فروش اشرف حکیمی انتخابی دردناک اما ضروری بود

جوزپه ماروتا می خواهد با وجود بودجه کم، یک تیم قدرتمند در تابستان پیش رو برای اینتر بسازد

به گزارش ایران ورزشی؛سیمونه اینزاگی، سرمربی سابق لاتزیو به عنوان جانشین آنتونیو کونته در اینتر منصوب شد و مراسم معارفه او امروز در باشگاه اینتر برگزار شد. به گزارش گل ایتالیا، جوزپه ماروتا مدیر اجرایی اینتر در این کنفرانس خبری به تمجید از اینزاگی پرداخت و درباره شرایط مالی نراتزوری صحبت کرد:

پروژه فنی اینتر در دستانی امن است
فصل جدید رسما با این کنفرانس خبری شروع می شود. مثل همیشه سال سختی پیش روی ماست اما امروز خوشحالیم که سیمونه اینزاگی، سرمربی جدیدمان را معرفی می کنیم. باعث افتخار است که پروژه اینتر به مسیر خود ادامه می دهد. بخش فنی باشگاه اینتر در دستانی امن و سرمربی جوانی است که در عین جوانی، تجربه های بالایی دارد. اینزاگی یکی از موفق ترین سرمربیان فوتبال ایتالیاست و مفتخریم که او در اینتر حضور دارد. اینزاگی سرمربی مناسبی برای باشگاه ماست زیرا او اصیل ترین ارزش های اینتر را می تواند نمایان کند.
اقتصاد جهان به مشکل خورده و باید با رعایت تعادل مالی به اهداف مان برسیم
اکنون در دوران پسا پاندمی هستیم و در سراسر جهان، مشکلات اقتصادی وجود دارد. فوتبال به دنبال یافتن مدلی است که ثبات را تضمین کند. در حال حاضر رسیدن به این مدل ایده آل غیرممکن است اما اینتر قطعا می خواهد با مالکیت خود، مسیری موفق را طی کند و می خواهیم در عین رعایت تعادل مالی، به اهداف ورزشی مان برسیم. وظیفه مدیریت اینتر ترکیب دو چیز با یکدیگر است؛ ساخت بهترین تیم ممکن با رعایت وضعیت مالی-اقتصادی باشگاه. فوتبال به مشکل خورده است. طی سال های گذشته، مالکیت باشگاه 700 میلیون یورو ضرر داده اما وضعیت عوض شده است. اقتصاد جهانی دچار مشکل است و نمی توانیم کمک های مالی جدیدی درخواست کنیم. فروش اشرف حکیمی انتخابی دردناک اما برای تضمین استمرار پروژه باشگاه، ضروری بود. حالا امیدواریم هواداران بتوانند به استادیوم ها بازگردند چون بدون هواداران، فوتبال غمگین است. به همین دلیل است که امیدوارم دولت ایتالیا اجازه دهد استادیوم ها بازگشایی شوند چون فوتبال یک پدیده اجتماعی است.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.