سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

مجید صدری و جعفر سمیعی با بازیکنان پرسپولیس دیدار کردند

مجید صدری و جعفر سمیعی با بازیکنان پرسپولیس دیدار کردند

مدیران پرسپولیس جلسه ای با بازیکنان این تیم برگزار کردند.

به گزارش ایران ورزشی؛سید مجید صدری و جعفر سمیعی امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند و پیش از برنامه ریکاوری تیم با سرخپوشان، گفت و شنود داشتند.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، در پی گلایه‌های روزهای گذشته بازیکنان، امروز دیدار صمیمانه‌ای با اعضای تیم داشتند تا ضمن شنیدن صحبت‌ها، آنها را در جریان آخرین شرایط باشگاه و بخشی از دلایل بروز مشکل و تنگنای مالی کنونی قرار بدهند.

آقایان صدری و سمیعی در ابتدای جلسه به بازیکنان خسته نباشید گفتند و از آن‌ها چه به جهت در صدر نگه داشتن پرسپولیس و چه به سبب صبوری تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه بازیکنان گلایه‌ها و دغدغه‌های خود را مطرح نمودند.

مدیران باشگاه پس از شنیدن صحبت‌ها گفتند:

به مشکلاتی که برای اعضای تیم وجود دارد واقف هستیم. شبانه روزی برای حل این مسایل در تلاش و در حال رایزنی بوده و هستیم. متاسفانه مشکلات عدیده و فراوانی وجود دارد. از جمله موارد، این است که باشگاه، با وجود قرارداد بر جای مانده از گذشته، منابع درآمدی و امکان فعالیت‌های تجاری را ندارد. از این جهت دست باشگاه، بسته است و این مشکل باید برطرف شود تا با اجرای برنامه‌ها،چرخ مالی باشگاه به راه بیفتد.
ایشان ادامه دادند:

متاسفانه از زمانی که وارد عرصه کار شدیم با پرونده‌های و بدهی‌های مالی سنگین از جمله بودیمیر هم روبرو بودیم که منابع تامین شده را بلعید، پس از آن با بدهی‌های داخلی و بین‌المللی دیگر نیز روبرو بودیم. متاسفانه مشکلات پا برجاست و با وجود تدابیر و شیوه‌های به کار گرفته شده، نتوانسته‌ایم هنوز به درآمد آسیایی که از دو سال قبل نصیب باشگاه شد، برسیم. مجموعه این موارد است که باعث شد مشکلات داشته باشیم. از شما تشکر می‌کنیم که با وجود این شرایط، تمام توان خود را به کار گرفته‌اید. به راستی که غیرت و تعصب شما قابل تحسین است.
در ادامه گفته شد:

با تمام این اوصاف، ما را در کنار خودتان بدانید. ما همه در یک قایق هستیم. اطمینان داشته باشید که با تمام وجود در تلاش هستیم تا همان‌طور که قبل از این گفتیم؛ مشکلات بیرون زمین را ما حل کنیم و شما به فکر مسال داخل زمین، قهرمانی دیگر باره و خوشحالی هواداران باشید. واقعیت امر این است که با این توانایی و این مشکلاتی که روبرو بوده‌اید، هیچ کس بیشتر از شما استحقاق قهرمانی را ندارد. ما هم تلاش می‌کنیم که باشگاه در اسرع وقت به تعهدات خود نسبت به شما عمل کند. دوست داریم همه با هم همدل باشیم و با تلاش و اتحاد یک موفقیت بزرگ دیگر را رقم بزنیم.
پس از این صحبت‌ها بود که یحیی گل‌محمدی رشته کلام را دردست گرفت و گفت:

قبل از هر چیز باید از این بازیکنان تشکر کنم. حق آن ها بیش از این ها است و باید تلاش شود که هر چه سریعتر به حق خود و ثمره تلاشی که برای باشگاه می‌کنند برسند. من می‌دانم مشکلات باشگاه ساختاری و دارای ریشه‌های عمیق است و همه در باشگاه نهایت تلاش خود را می‌کنند ولی با موانع روبرو هستند، با این وجود مثل این تیم و این بچه‌ها را هیچگاه ندیده‌ام باید هر طور شده ثمره زحمتی که می‌کشند را ببینند و راهی برای حل مشکلاتی که با آن روبرو هستند را یافت. آن‌ها واقعا سزاور بهتر از این ها هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.