سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

آسنسیو: جدایی راموس فقدان بزرگی است اما بازیکنان می آیند و می روند

آسنسیو: جدایی راموس فقدان بزرگی است اما بازیکنان می آیند و می روند

مارکو آسنسیو، وینگر تیم رئال مادرید اخیراً مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی را که در تابستان سال 2019 گریبان گیرش شده بود را پشت سر گذاشته و قصد دارد کم کم به روزهای اوج خود برگردد

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از مارکـا، آسنسیو در مصاحبه ای مفصل به سوالات پاسخ داد.

- بعد از تمام سختی هایی که پشت سر گذاشتی، حضور در المپیک، احتمالاً خیلی خوشحالت کرده است:

حضور در المپیک، چیزی است که تنها یک بار در زندگی ممکن است تجربه کنید و هر ورزشکاری دوست دارد در چنین تورنمنتی حضور پیدا کند. من همراه با هم تیمی هایم این فرصت را دارم و بی صبرانه منتظر شروع بازی ها هستیم.
- آیا این بازی ها فرصتی است تا مارکو آسنسیوی سابق را ببینیم؟

در حال حاضر حس بسیار خوبی دارم و 100 درصد ریکاوری کرده ام. در جریان مینی پیش فصلم حس بسیار خوبی داشتم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. تلاشم را می کنم. بازی ها برای من و تیم بسیار مهم هستند.
- آیا مصدومیت باعث ترست شد؟

قطعاً. من هیچوقت مصدوم نشده بودم و دچار مصدومیتی شدم که اینگونه ترس و تردیدها را ایجاد کرد. کمی روی آدم تأثیر می گذارد، مخصوصاً بعد از آن عمل های جراحی که انجام شد. سپس به شرایط عادت می کنید و از پیش آمدها مطلع می شوید. برداشت های مثبت من بیشتر از منفی ها بود. زمان بیشتری را صرف خانواده ام کردم، چیزهای در مورد خودم کشف کردم که می دانستم درونم آنها را دارم اما اگر این اتفاق رخ نمی داد، حسشان نمی کردم. این روند باعث شد تا به بلوغ برسم.
- آیا با کارلو آنچلوتی صحبت کرده ای و آیا گفته ای که در ماه آگوست 100 درصد آماده خواهی بود؟

بله، گفتگوی کوتاهی با کارلتو داشتم و او چیزهای بسیار مثبت و خوبی به من گفت، و می دانم که می توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم، او در دنیای فوتبال تجربه بسیار زیادی دارد.
- آیا نیم نگاهی به جام جهانی قطر هم داری؟

خب، هنوز ماه های زیادی تا جام جهانی باقی مانده و همیشه این تورنمنت بسیار زیبا بوده است. شانس بازی در جام جهانی 2018 روسیه را داشتم و به هیچ وجه قابل مقایسه با هیچ تورنمنت دیگری نیست. در زمینه فوتبال ملی بزرگترین تورنمنت دنیاست و امیدوارم بار دیگر آن را تجربه کنم.
احتمال انتقال ام باپه به رئال مادرید
من از بنزما نپرسیده ام که آیا به ام باپه گفته که به مادرید بیاید یا نه (می خندد). انتقال ام باپه به من ربطی ندارد. من فقط کار خودم را انجام می دهم. هرکس که مسئول نقل و انتقالات است تصمیم می گیرد... مسلماً من بازی با بهترین ها را دوست دارم. ما ترکیبی داریم که می تواند برای همه چیز رقابت کند. فصل گذشته علی رغم تمام مشکلات، حس خوبی درون تیم وجود داشت و ما برای فتح لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا می جنگیدیم.
جدایی سرخیو راموس
سرخیو بازیکن بسیار مهمی برای ما بود. او کاپیتان تیم بود، نقش بسیار مهمی داشت، چون درون و بیرون زمین به همه کمک می کرد. فقدان بزرگی است، اما بازیکنان می آیند و می روند و رئال مادرید به کارش ادامه می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.