پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

سعید عزت اللهی: ویلموتس آدم کوچکی بود که مسئولیت بزرگی را به او سپرده بودند!

سعید عزت اللهی: ویلموتس آدم کوچکی بود که مسئولیت بزرگی را به او سپرده بودند!

سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی ایران ضمن تمجید از کارلوس کی روش، امیدوار است ایران بتواند به جام جهانی 2022 قطر صعود کند.

به گزارش ایران ورزشی ، گفتگوی کامل سعید عزت اللهی را می خوانید:

  • آیا از این‌ که در دوره حضور ویلموتس در تیم‌ ملی نبودید، خوشحال هستید؟

 خوشحال که قطعا نه. من هم اتفاقا دوست داشتم آن زمان در تیم‌ ملی حاضر باشم و می‌ توانستم کمک کنم ولی ایشان تصمیمات عجیب و غریب برای تیم‌ ملی کم نگرفت. از دعوت نکردن من بگیرید و خط زدن جهانبخش و چند بازیکن دیگر تا فیلم ‌هایی که با فدراسیون فوتبال سر قرارداد بازی کرد. وقتی این اتفاقات را می ‌بینم با خودم می‌ گویم بهشت و جهنم همین دنیاست. دیر یا زود دست هر آدمی که بخواهد دروغ بگوید و دو دره بازی کند و سر دیگران کلاه بگذارد، رو می ‌شود! الان همه چهره واقعی اینها را شناخته ‌اند. همان‌ هایی که بابت یک برد بازی تدارکاتی از ویلموتس تعریف و تمجید و حمایتش می‌ کردند، الان کجا هستند؟ الان چرا نمی ‌آیند دوباره از او حمایت کنند؟ چون فهمیدند که مسئولیتی بزرگ را به آدمی کوچک سپرده بودند.

  • سعید عزت اللهی در ادامه درباره کارلوس کی روش و این که خیلی ‌ها نگران فاصله افتادن میان نسلی هستند که کی روش برای فوتبال ایران ساخت، گفت:

کی ‌روش نسلی را به فوتبال ایران معرفی کرد که خوشبختانه همه بازیکنانش جزو نفرات خوب و موثر تیم‌ های خود در طی سال ‌های اخیر بودند. یک جو دوستانه و خوبی در تیم‌ ملی وجود داشت ولی خب هر چه بوده، حالا تمام شده و بحث کردن راجع به گذشته هیچ فایده ‌ای ندارد. همه می ‌دانیم که در این مدت چقدر درباره‌ اش صحبت کرده ‌ایم. فکر می‌ کنم ‌همه چیز ثابت شده و نیاز به حرف زدن نیست، مخصوصا با نتایجی که مربی بعدی رقم زد و باعث شد الان استرس این را داشته باشیم به جام‌ جهانی می ‌رویم یا نه؟ برای آینده فوتبال ‌مان خیلی بد است که به جام‌ جهانی نرود و این قطعا به ضرر ما خواهد بود. به همین دلیل باید سعی کنیم دست به دست هم بدهیم و حمایت کنیم تا ان شاالله تیم‌ ملی به جام‌ جهانی قطر صعود کند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.