پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

امیلیانو مارتینز: با حضور در کوپا تولد دخترم را از دست دادم اما همین قوی ترم کرد

امیلیانو مارتینز: با حضور در کوپا تولد دخترم را از دست دادم اما همین قوی ترم کرد

دروازه بان تیم ملی آرژانتین می گوید اگر چه به خاطر حضور در کوپا آمریکا به دنیا آمدن دخترش را از دست داده اما این اتفاق او را قوی تر از قبل کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، امیلیانو مارتینز دروازه بان باشگاه استون ویلا و تیم ملی آرژانتین، در دیدار فردای تیمش مقابل برزیل در فینال کوپا آمریکا وظیفه حراست از دروازه آرژانتین را بر عهده دارد. دختر این دروازه بان چند روز پیش و در حالی که مارتینز در کوپا حضور داشت به دنیا آمد و دروازه بان آرژانتینی نتوانست در کنار همسرش حضور داشته باشد با این حال او می گوید این موضوع باعث قدرتمندتر شدن او شده است. مارتینز در این باره گفت:

چهار روز پیش پدر شدم و هنوز دخترم را ندیده ام. به دنبال تبدیل رویایمان به واقعیت و بالا بردن جام قهرمانی به همراه تیم ملی هستیم. از وقتی بچه بودم در رویای این اتفاق بودم. به دنیا آمدن دخترم هیچوقت فشاری بر رویم نبود و آن را هدیه ای از سوی خدا می دانم. می دانستم تولد دخترم را از دست خواهم داد و این موضوع از نظر ذهنی مرا قوی تر هم کرد.
او در مورد دیدار فینال نیز گفت:

خوابی راحت انجام می دهم و فردا در فینال حضور خواهم داشت زیرا نیاز به استراحت داشتم و می خواهم به مدت 90 یا 120 دقیقه از فوتبال لذت ببرم. 
مارتینز در مورد ضربات پنالتی مقابل کلمبیا در نیمه نهایی نیز گفت:

در دنیای فوتبال حرف های زیادی درون و بیرون از مستطیل سبز زده می شود. دیدار فینال هم تنها یک بازی است و در همان زمین بازی می ماند. می خواهم روی کمک کردن به مدافعان تیم تمرکز کنم و خونسرد باشم. به این فکر نمی کنم که مدافعین به حرفهایم گوش می دهند یا نه. هر اتفاقی در ضربات پنالتی هم بیافتد، مساله ای طبیعی است. می دانستم تیم در ضربات پنالتی به من متکی است و این موضوع را در سرم فرو کردم. فشاری رویم نبود و بیشتر شبیه این بود که با تعصب بیشتری درون چهارچوب ایستادم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.