جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

مدیر برنامه های چیرو ایموبیله: انتقادات از چیرو ناعادلانه است

مدیر برنامه های چیرو ایموبیله: انتقادات از چیرو ناعادلانه است

ایتالیا در یورو 2020 بهترین عملکرد ممکن را ارائه کرده است و در فینال مقابل انگلیس به میدان می رود. به نظر می رسد در بین بازیکنان آتزوری، عملکرد چیرو ایموبیله در حد استاندارد نبوده است و به همین دلیل مهاجم ایتالیا بیش از سایر بازیکنان مورد انتقاد قرار می گیرد.

به گزارش ایران ورزشی؛الساندرو موجی مدیربرنامه های چیرو ایموبیله به دفاع از موکل خود پرداخت و در مصاحبه با رادیو رادیو گفت:

می شنوم که برخی از مردم در مورد مهاجمان قبلی ایتالیا که کلاً یک پنجم دوران حرفه ای ایموبیله گل زده اند، صحبت می کنند و می گویند آنها باید جای ایموبیله را می گرفتند. این صحبت ها واقعا آزاردهنده است. ایموبیله چیزی برای اثبات کردن ندارد چراکه طی سالیان اخیر خود را ثابت کرده است. ایموبیله در چند سال اخیر بهترین مهاجم ایتالیا بوده است.
برخی چیزها باعث عصبانیت من می شود. اگر ایموبیله در هر بازی موفق به ثبت دو گل شود، این موضوع، عملکردی طبیعی و یک عادت تلقی می شود اما اگر گل نزد، او را مشکل اصلی می دانند. جالب است نام مهاجمانی را برای جایگزینی ایموبیله مطرح می کنند که در کل دوران حرفه ای خود 30-40 گل بیشتر نزده اند. ما به این چیزها عادت کرده ایم. این انتقادات ناعادلانه است و مرا آزار می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.