پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

سیروس پورموسوی: برای باز شدن پنجره نقل ‌و انتقالات باید 12 میلیارد پرداخت کنیم

سیروس پورموسوی: برای باز شدن پنجره نقل ‌و انتقالات باید 12 میلیارد پرداخت کنیم

پورموسوی می گوید با توجه به زمان بیشتری که برای آماده ‌سازی تیم لازم است از به تعویق افتادن مسابقات راضی است، اما اصلاً خوشحال نیست.

به گزارش ایران ورزشی، سیروس پورموسوی در مورد تعویق یک هفته ‌ای مسابقات لیگ برتر بیستم، به میزان گفت:

 از تعویق مسابقات راضی هستم، ولی خوشحال نیستم چرا که این تعویق به دلیل شیوع بیشتر کرونا اتخاذ شد و جای نگرانی دارد، اما از جهاتی به نفع ماست چون ما تمرینات را دیر شروع کردیم و واقعاً از نظر آمادگی و هماهنگی به زمان بیشتری نیاز داریم.

پورموسوی با اشاره به به اینکه تیمش هنوز در برخی خطوط نیاز به بازیکن دارد تاکید کرد:

 از نظر یارگیری هنوز به سطح موردنظر نرسیدیم و یکی دو بازیکن دیگر باید جذب کنیم. ما خیلی دیر شروع کردیم و هم بحث آمادگی جسمانی بازیکنان کامل نشده و هم از نظر تاکتیکی از برنامه ‌ها عقب هستیم، ولی سلامت مردم و خانواده ‌ها از همه چیز مهم ‌تر است.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که چرا از بازیکنان تیم جوانان که روزی او سرمربی‌ شان بود به تیم صنعت نفت کسی اضافه نشد، گفت:

 ما در خوزستان و مخصوصاً آبادان بازیکنان جوانی داریم که پشتوانه باشگاه به حساب می‌ آیند. دوست داشتم بازیکنانی که 15-16 ماه با آنها کار کرده بودم را به خدمت بگیرم، اما ترجیح دادم نگاهم را روی بازیکنان بومی آبادان متمرکز کنم.

پورموسوی ادامه داد:

 از طرفی، برخی از این بازیکنان با باشگاه ‌های خود قرارداد داشتند و ما نمی ‌خواستیم غیر حرفه ‌ای با آنها مذاکره کنیم چون نمی ‌خواستیم آنها مقابل باشگاه‌ های ‌شان بایستند و به خاطر ما رضایتنامه بگیرند. ضمن این که اگر رضایتنامه داشته باشند می ‌توانند در آینده به ما ملحق شوند. از طرفی، باید در پست‌ هایی بازیکن به خدمت بگیریم که نیاز داشته باشیم چون این جوان ‌ها نیاز به بازی دارند و باید به تیمی بروند که بتوانند بازی کنند.

پورموسوی با اشاره به روند کار تیمش در روز‌های اخیر، تصریح کرد:

 با توجه به اینکه هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین می ‌کنیم بازیکنان تحت فشار هستند. آنها صبح وزنه می ‌زنند و بعد از ظهر فوتبال بازی می ‌کنند. با این حال، طبق برنامه پیش می‌ رویم و به دنبال نتیجه گرفتن در بازی ‌های تدارکاتی نیستیم. فشار بالا است و از بازیکنان که پر انرژی کار می ‌کنند تشکر می‌ کنم، امیدوارم موفق شویم. هم از آنهایی که قرارداد داشتند و با وجود پیشنهادات خوب در صنعت نفت ماندند و هم بازیکنانی که جدا شده بودند و به احترام به هواداران و تیم برگشتند، تشکر می‌ کنم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در مورد پنجره بسته نقل‌ وا نتقالات این باشگاه افزود:

 ما منتظر هستیم با توجه به یارگیری ‌هایی که انجام دادیم هفته آینده مشکل پنجره بسته نقل‌ و انتقالات‌مان برطرف شود چون مسئولان شهری، نمایندگان، فرماندار و هیات مدیره باشگاه پیگیر هستند. ما حدود 12 میلیارد بدهی داریم، اما با توجه به پیگیری ‌هایی که انجام شده نگران نیستم.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.