دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

مارسلو: کاپیتان بهترین باشگاه جهان بودن برای من مایه افتخار است

مارسلو: کاپیتان بهترین باشگاه جهان بودن برای من مایه افتخار است

مارسلو از انگیزه فراوانش برای فصل 22-2021 می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، پس از خروج سرخیو راموس از رئال مادرید، حالا مارسلو با سابقه ترین بازیکن ترکیب مادریدی ها به حساب می آید و وظیفه کاپیتانی این تیم را هم بر عهده گرفته است. فولبک 33 ساله برزیلی در مصاحبه خود راجع به این موضوع صحبت کرده است.

کاپیتانی رئال مادرید؟ بر عهده داشتن کاپیتانی بهترین باشگاه جهان برای من یک وظیفه بزرگ است و افتخار به حساب می آید. حس خوشبختی می کنم، همین که می دانم برای رئال مادرید به میدان می روم، باعث می شود هر روز با انگیزه بیشتر از خواب بیدار شوم. هر فصل هیجانم نسبت به قبل بیشتر است، مدت زیادی شده که در این باشگاه حضور دارم اما احساس هیجانم هیچ تغییری نکرده و همیشه افزایش پیدا کرده است. از همین حالا بی صبرانه منتظر شروع فصل هستم.
فصل بدون جام 21-2020
می دانیم که گذارندن یک فصل بدون جام دشوار است اما فصل قبل تا آخرین لحظه جنگیدیم. مطمئنم که این فصل عنوانی کسب خواهیم کرد. خیلی خوشحالیم، البته هنوز بازیکنانی که همراه با تیم ملی شان هستند به تمرینات برنگشته اند اما برای شروع فصل جدید انگیزه داریم.
همکاری با آنچلوتی 
آنچلوتی در هر جلسه تمرینی به ما چیزی یاد می دهد و همیشه با ما صحبت می کند. حققیتا همکاری دوباره با او و کادر فنی اش واقعا لذت بخش است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.