جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

دی ماریا: با این قهرمانی انتقام گرفتیم

دی ماریا: با این قهرمانی انتقام گرفتیم

ستاره دیدار فینال کوپا آمریکا معتقد است با این قهرمانی انتقام شکست های قبلی تیمش در مسابقات فینال را گرفته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، در دقیقه 27 دیدار فینال کوپا آمریکا انخل دی ماریا توانست به زیبایی دروازه ادرسون را باز کند و تیم ملی آرژانتین را فاتح مسابقات کوپا آمریکا 2021 کند. این بازیکن بعد از بالا بردن جام قهرمانی در کنار هم تیمی هایش در مورد این قهرمانی گفت:

حقیقت این است که نمی توانم گریه کنم. خیلی در رویای این روز به سر بردیم. خیلی جنگیدیم. خیلی ها معتقد بودند موفق نمی شوم و حاللا اینجاییم و توانستیم قهرمان شویم. آن هم اینجا در این استادیوم برزیل را شکست دادیم. قرار بود مسابقات در آرژانتین باشد اما میزبانی را از ما گرفتند و به اینجا آوردند. پاس دی پل فوق العاده بود. دید که مدافع با من یارگیری نکرده است و در نهایت شبیه بازی با نیجریه در مسابقات المپیک شد. به خاطر خانواده، پدر و مادر، همسر، دخترانم، تمام کسانی که ما را حمایت کردند و... خوشحالم. برای تمام هوادارانی که با وجود کرونا برای حمایت ما آمدند. همه این ها خوشحالی مرا بیشتر می کند.
دی ماریا در مورد رساندن مسی به اولین جام قهرمانی اش در کنار تیم ملی آرژانتین نیز گفت:

دیدن مسی با جام قهرمانی فراموش نشدنی است. او به من گفت این قهرمانی به لطف تو است و به او گفتم این قهرمانی به خاطر تلاش های تو است. مسی به من گفته بود این فینال قرار است متعلق به من باشد.این پاسخ تمام فینال هایی است که در آنها غایب بودم. با این قهرمانی انتقامم را گرفتم. انتقام شکست مقابل شیلی. انتقام جام جهانی. حالا که قهرمان شدیم، خاطرات زیادی در سرم می چرخد و این باعث می شود فکر کنم اگر در فینال های قبل هم می درخشیدم چه اتفاقی می افتاد. حالا جام جهانی در پیش است و با انگیزه ای بالا پا به این مسابقات خواهیم گذاشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.