جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

دی پل: مسی به ما نیاز داشت و ما به مسی

دی پل: مسی به ما نیاز داشت و ما به مسی

بازیکن آلبی سلسته معتقد است دوری 45 روزه از فرزندان و خانواده اش ارزش جاودانه شدن در تاریخ را داشته است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، رودریگو دی پل یکی از بازیکنان آرژانتین بود که در دیدار فینال نقشی کلیدی داشت و پاس تک گل بازی را به انخل دی ماریا داد تا آلبی سلسته با غلبه بر برزیل فاتح کوپا آمریکا شود. این بازیکن بعد از جشن قهرمانی در گفتگو با رسانه ها در مورد فتح جام کوپا آمریکا گفت:

خیلی خوشحالیم چون توانستیم کوپا آمریکا را با غلبه بر برزیل و در ماراکانا فتح کنیم حالا می توانیم بگوییم که در تاریخ جاودانه خواهیم شد. مسی برای این قهرمانی به همه ما نیاز داشت و همه ما هم به او نیاز داشتیم. او بهترین بازیکن تمام ادوار است. این گروه از بازیکنان لیاقت این قهرمانی را داشتند زیرا 45 روز است که اعضای خانواده و بچه هایشان را ندیده اند. بسیاری از این کودکان انقدر بچه هستند که درک نمی کنند چرا نمی توانند پدرهایشان را ببینند اما فردا می توانم بچه هایم را بعد از مدت ها بغل کنم.
کریستین رومرو دیگر بازیکنی بود که بعد از قهرمانی تیمش صحبت کرد. او در مورد پیروزی آرژانتین در کوپا آمریکا گفت:

تقریبا هیچوقت مصدوم نمی شوم ولی برخورد بدی با بازیکن حریف داشتم. وقتی به فینال رسیدیم گفتم امکان ندارد این دیدار را از دست بدهم. با دکترها صحبت کردم و خوشبختانه به من اجازه حضور در مسابقه را دادند. خوشحالم که توانستم بازی کنم و در پیروزی تیم نقش داشته باشم.
نیکولاس تاگلیافیکو یکی دیگر از بازیکنانی بود که خوشحالی اش را با رسانه ها در میان گذاشت و گفت:

همیشه فکر می کردیم این گروه از بازیکنان توانایی کسب عنوان قهرمانی را دارند. همه ما یک هدف مشترک داشتیم. به برزیل بیاییم و در ورزشگاه مشهور آنها فاتح جام شویم. از روزها قبل از این اتفاق را تصور کرده بودیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.