چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

محسن عاشوری: برای جام حذفی برنامه داریم

محسن عاشوری: برای جام حذفی برنامه داریم

سرمربی جدید تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: از ریز جلسات هیئت مدیره، یا مشاوره کریمی با مدیر این تیم خبر ندارم، اما می‌دانم ۲ گزینه دیگر هم نام‌شان مطرح بود که به هر حال خروجی آن همکاری با من بود

به گزارش ایران ورزشی، محسن عاشوری درباره قبول هدایت تیم خیبر خرم آباد در لیگ دسته یک به میزان گفت:

بعد از قطع همکاری با بادران، قصد شروع همکاری با تیم‌های دیگر تا پایان فصل را نداشتم، اما مالک خیبر بعد از شکست این تیم مقابل شاهین بوشهر با من تماس گرفت و اعلام کردم تمایلی برای شروع همکاری با تیمی را ندارم.
عاشوری افزود:

چند روز قبل با مالک خیبر جلسه‌ای برگزار شد و او دلایلی آورد که متقاعد شدم، همکاری‌ام را شروع کنم. اول تمایل ویسی برای قطع همکاری، دوم پیدا کردن شناخت بیشتر از بازیکنان در بازی‌های باقی مانده، سوم برگزاری چند بازی دوستانه تا قبل از بازی حساس جام حذفی مقابل ملوان، که برای باشگاه از اهمیت زیادی برخوردار است. چهارم فرصت کم تا شروع فصل بعد لیگ دسته یک. در کنار این شرایط، امکانات این باشگاه و ورزشی بودن مدیر آن باعث شد در این مقطع زمانی هدایت تیم خیبر را به عهده بگیرم. قطعاً امسال خیبر شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد، اما برای فصل بعد باید از همین حالا به فکر باشیم.
سرمربی خیبر خرم‌ آباد در خصوص تاثیر علی کریمی به عنوان مشاورعالی مدیر باشگاه گفت:

کریمی در سطح اول فوتبال دنیا بازی کرده و استعدادش در فوتبال شکوفا شد؛ بنابراین وقتی مدیر باشگاه خیبر از حضور کریمی در کنار خودش بهره می‌گیرد، نشان از شخصیت و تجربه‌اش دارد. قطعاً به همین نسبت تصمیمات مالک خیبر نیز ورزشی، فوتبالی و منطقی است. نباید این را فراموش کرد که عبدالله ویسی هم در سطح اول فوتبال ایران کار کرده است وقتی در تیم خیبر کار کرده قطعا بسیاری از مسیر (فراهم شدن امکانات) را هموار کرده است و این موضوع کار را برای من آسان می‌کند.
عاشوری در پاسخ به این سوال که آیا علی کریمی برای انتخاب وی در خیبر پافشاری کرده است، عنوان کرد:

از ریز جلسات هیئت مدیره، یا مشاوره کریمی با مدیر این تیم خبر ندارم، اما می‌دانم ۲ گزینه دیگر هم نام‌شان مطرح بود که به هر حال خروجی آن همکاری من و باشگاه خیبر بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.