شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

سهراب انتظاری: منتظر پنجمین قهرمانی هستیم

سهراب انتظاری: منتظر پنجمین قهرمانی هستیم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی آلومینیوم نشان داد فهمیده و بااخلاق است و باید به او کارت سبز نشان داد! حرکت منصوریان فرهنگ سازی خوبی بود

به گزارش ایران ورزشی، سهراب انتظاری درباره پیروزی تیم پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در لیگ‌ برتر به میزان گفت:

آلومینیوم از همان زمان که تحت هدایت علیرضا منصوریان بود بازی بسیار زیبایی به نمایش می‌گذاشت. از زمان حضور منصوریان عملکرد این تیم بهتر از قبل شده. آلومینیوم به اصطلاح تیم چِغر و جوانی است؛ اما بازیکنان پرسپولیس تجربه خودشان را نشان دادند و انتقام شکست دور رفت را از این تیم گرفتند. پرسپولیس در این مسابقه حساب شده‌تر بازی کرد و از تجربه بازیکنانش حداکثر بهره را برد.
انتظاری در پاسخ به اینکه چرا مدافعان پرسپولیس با وجود تجربه بالا، چند اشتباه خطرناک داشتند و حتی ممکن بود گل دریافت کنند، عنوان کرد:

آلومینیوم، تیم دست و پا بسته‌ای نیست و مطمئن باشید قابلیت زیادی دارد که در بازی رفت هم برنده شد، اما در فوتبال اگر بازیکنان اشتباه نکنند که تیم رقیب دچار موقعیت نمی‌شود. از طرف دیگر لیگ ما فرسایشی شده است. حدود یک سال تیمی را در اوج نگه داشتن آسان نیست و در بازی‌های آخر بدن بازیکنان تحلیل می‌رود. در این شرایط طبیعی است که بازیکن مرتکب اشتباه شود.
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت:

در این چند سال اینقدر بازی خوب از پرسپولیس دیده‌ایم که انتظارمان این است که در ۳ بازی باقی مانده به دنبال برد باشند و نیازی به بازی زیبا نیست. منتظریم تا صاحب پنجمین قهرمانی شویم.
انتظاری با اشاره به صحنه‌ای که منصوریان از شاگردش خواست تا از بازیکن مصدوم پرسپولیس، معذرت‌خواهی کند، گفت:

کار منصوریان بسیار پسندیده بود و توصیه‌ام به فوتبالیست‌های جوان این است که حتماً از این صحنه الگو بگیرند. سرمربی آلومینیوم نشان داد فهمیده و بااخلاق است و باید به او کارت سبز نشان داد! حرکت منصوریان فرهنگ سازی خوبی بود.
انتظاری با ارزیابی شرایط دربی گفت:

سرخابی‌ها از نظر فوتبالی در چند وقت اخیر شرایط خیلی خوبی دارند و ویژگی بازی دربی این است که یک تیم باید برنده شود و این بازی را جذابتر می‌کند. متاسفانه هواداران به خاطر شرایط کرونا نمی‌توانند در زمین مسابقه حضور داشته باشند. از دو تیم انتظار می‌رود با احتیاط عمل نکنند و بازی هجومی را به نمایش بگذارند که تماشاگرپسند تا هواداران پای گیرنده‌های تلویزیونی لذت ببرند.
پیشکسوت تیم پرسپولیس در پاسخ به اینکه چرا مغانلو حتی بعد از ثمر رسیدن گل دوم تیمش و بازی موثر، دلش نمی‌ خواست با وجود شکستگی سرش تعویض شود، گفت:

پرسپولیس در هر پست چند بازیکن آماده دارد و اگر بازیکن تعلل کند یا ضعیف بازی کند جایگاهش را در تیم اصلی از دست می‌دهد. شهریار مغانلو از وقتی به پرسپولیس آمده عملکرد خوبی داشته و فوق‌العاده بوده است. مغانلو با سرشکسته بازی کرد که نشانگر تعصب و غیرتش نسبت به تیم است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.