یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

ساوتگیت: تیم ملی انگلیس در مسیر درستی قرار دارد؛ الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد تمدید قرارداد نیست

ساوتگیت: تیم ملی انگلیس در مسیر درستی قرار دارد؛ الان زمان مناسبی برای صحبت در مورد تمدید قرارداد نیست

مربی تیم ملی انگلیس معتقد است سه شیرها در مسیر درستی قرار دارند و به زودی به قهرمانی در تورنمنتی معتبر می رسد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، گرت ساوتگیت در دوران حضورش در تیم ملی انگلیس توانسته است سه شیرها را متحول کند. او به همراه انگلیس در جام جهانی 2018 و هم چنین لیگ ملت های 2019 به نیمه نهایی مسابقات رسید و در یورو نیز سه شیرها را تا فینال مسابقات پیش برد و به همین خاطر شنیده می شود فدراسیون فوتبال انگلیس در نظر دارد قرارداد این مربی را تمدید کند. قرارداد فعلی این مربی تا پایان جام جهانی قطر معتبر است اما صحبت هایی در مورد بهتر کردن برخی از بندهای قرارداد این مربی مطرح شده است. با این وجود خود این مربی تمایلی به صحبت در مورد تمدید قراردادش ندارد ولی می گوید مایل است دستکم یک بار دیگر به همراه تیم ملی انگلیس برای فتح جام قهرمانی تلاش کند. او بعد از شکست تیمش در فینال درباره تمدید قراردادش گفت:

فکر نمی کنم این لحظه زمان مناسبی برای فکر کردن به چیزی باشد. اول باید مجوز حضور در جام جهانی قطر را به دست بیاوریم اما فعلا به زمانی نیاز دارم تا تمام مسابقات این تورنمنت را مجددا نگاه کنم و علاوه بر آن به استراحت نیاز دارم. تجربه ای فوق العاده داشتم اما هدایت تیم ملی کشورت در چنین تورنمنت هایی کار بسیار سختی است و حالا نیاز به استراحت دارم. قبلا هم گفته ام خیلی خوب است که از سوی مردم داخل کشور حمایت شوید و این به عنوان یک مربی ارزش زیادی دارد. نمی خواهم بیش از حد در تیم بمانم و نمی خواهم این محبوبیت را از دست بدهم به همین خاطر باید در مورد تمدید فکر کنم. دوست دارم تیم ملی را به قطر ببرم. به نظرم در چهار سال اخیر پیشرفت کرده ایم. در کنار تیم ملی به رتبه چهارم، سوم و دوم رسیده ام و این رکورد خوبی است.
اگر چه انتظار انگلیسی ها برای فتح جام قهرمانی باز هم قرار است ادامه داشته باشد اما ساوتگیت معتقد است سه شیرها در مسیر درستی قرار دارند و می توانند به زودی به قهرمانی برسند:

اکثر تیم هایی که قهرمان می شوند، حس ما را تجربه کرده اند. فرانسه این موضوع را در سال 2016 تجربه کرد. اسپانیا هم همین طور. این شرایط بخشی از پروسه قهرمانی است.ما ثبات داشته ایم و دائما به فینال و نیمه نهایی می رسیم و این یعنی در جهت درست هستیم. قطعا وقتی به جام نزدیک تر هستید، شکست دردناک تر می شود. امروز خیلی ناراحت بودم اما می دانم باید این مسیر را طی کنیم و انگلیس باید به این مسیر ادامه دهد و فرقی نمی کند چه کسی سرمربی تیم است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.