پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

افشای فایل صوتی فلورنتینو پرز در سال 2012: کریستیانو رونالدو یک احمق مریض است!

افشای فایل صوتی فلورنتینو پرز در سال 2012: کریستیانو رونالدو یک احمق مریض است!

پیش زمینه رفتاری فلورنتینو پرز با ستاره هایی که در نهایت از رئال مادرید جدا شدند، بسیار عجیب است.

به گزارش  ایران ورزشی، بعد از ماجراهای روز گذشته و افشای مواردی در خصوص اظهارات رئیس باشگاه رئال مادرید راجع به ایکر کاسیاس و رائول، امروز در سومین فایل صوتی افشا شده توسط El Confidencial، فلورنتینو پرز در خصوص کریستیانو رونالدو، آقای گل تاریخ باشگاه و دو پرتغالی دیگر تیم صحبت کرده است:

کریستیانو دیوانه است. این پسر یک احمق مریض است. شما فکر می کنید که او یک فرد نرمال  طبیعی است، اما او طبیعی نیست، در غیر اینصورت، تمام این کارهایی که انجام می دهد را انجام نمی داد. آخرین مزخرفاتی که او مرتباً تکرار می کند، دنیا، دنیا،... است. فکر می کنید چرا این کارهای احمقانه را انجام می دهد؟
  کریستیانو و مورینیو افرادی با غرور و منیت وحشتناک هستند، هر دو آسیب دیده اند و واقعیت را نمی بینند، چون هر دوی آنها اگر متفاوت بودند، می توانستند پول خیلی بیشتری کسب کنند. ما در مورد پول خیلی زیادی در زمینه حق تصویر صحبت می کنیم. مورینیو یک فرد غیر طبیعی است.
کوئنترائو هم یک احمق کم عقل دیگر است. در حال حاضر او به خودش گند می زند و مورینیو سبک مغز است... اینطور نیست که او نخواهد بازی کند، فقط او حالت طبیعی ندارد و بدون گواهینامه رانندگی می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.