یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

کلوپ: مدافعان مصدوم تیم، شرایط خوبی دارند

سرمربی لیورپول می گوید مدافعان مصدوم تیمش این روزها شرایط بسیار خوبی دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، لیورپول این روزها در کشور اتریش در یک کمپ تمرینی در حال سپری کردن تمرینات پیش فصل خود است و نکته خوب برای هواداران قرمزها، بازگشت ویرجیل فن دایک، جو گومز، جوئل ماتیپ و ترنت الکساندر آرنولد، مدافعان مصدوم تیم به تمرینات است. این 4 بازیکن به شدت در حال انجام تمرینات برای برگشتن به شرایط آرمانی هستند تا لیورپول همانند فصل گذشته به خاطر بحران در خط دفاع از کورس قهرمانی جا نماند.

یورگن کلوپ در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه لیورپول در مورد شرایط فن دایک و گومز گفت:

ویرج(فن دایک) و جو (گومز) در چند روز اول تمرینات در جلسات تمرین نوبت عصر شرکت نخواهند کرد. جلسه دوم آنها با کادر درمانی و فیزیوتراپ ها خواهد بود. هر دوی آنها شرایط بسیار خوبی دارند. نمی دانم دقیقا چه زمانی می توانیم قدم بعدی را برداریم اما در 4 هفته آینده این اتفاق خواهد افتاد. قطعا قدم های بزرگی رو به جلو برمی داریم.
این مربی در مورد مصدومیت ماتیپ و الکساندر آرنولد نیز گفت:

جوئل شرایط خوبی دارد. او بیش از بقیه به رسیدن به تمرینات هر روز نزدیک است و باید ببینیم کی می توانیم از ابتدا در ترکیب از او استفاده کنیم. مصدومیت ترنت هم جدی بود. او نزدیک به بازگشت است اما برای 5 یا 6 روز آینده برنامه های خاصی را ادامه خواهد داد. گاهی اوقات در کنار تیم تمرین خواهد کرد و گاهی اوقات انفرادی ولی نهایتا تا هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.
مربی آلمانی در مورد ابراهیما کوناته، مدافع جدید تیمش نیز گفت:

او بازیکن خوبی است. این را از قبل می دانستم. واقعا خوشحالم که او را داریم. هنوز خیلی جوان است ولی تجربه زیادی دارد. بازی های خوبی در گذشته انجام داده است و امیدوارم بازی های بهتری از او در آینده ببینیم. باید این نکته را در نظر داشته باشیم که تازه به ما اضافه شده و باید دائما با او در ارتباط باشیم تا بدانیم چه حسی دارد و مسائلی از این دست. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.