یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

روی پاتریسیو: هر بازیکنی رویای همکاری با مورینیو را دارد

روی پاتریسیو: هر بازیکنی رویای همکاری با مورینیو را دارد

روی پاتریسیو از همکاری با ژوزه مورینیو می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، روی پاتریسیو روز گذشته با امضای قراردادی سه ساله، از وولورهمپتون به آاس رم پیوست. این دروازه بان پرتغالی، در جالوروسی این شانس را دارد که با سرمربی نامدار و هموطنش، ژوزه مورینیو همکاری داشته باشد. پاتریسیو پس از پیوستن به آاس رم در مصاحبه ای گفت:

از حضور در اینجا احساس فوق العاده ای دارم. این شانسی برای من است تا یاد بگیرم و پیشرفت کنم؛ شانسی برای اینکه باشگاهی بروم که بتوانم در آن برای بردن جام رقابت کنم. من خوشحالم و اطمینان خاطر دارم؛ می خواهم سخت کار کنم و تمام تلاشم را برای کمک به تیم انجام دهم. مشخصا وقتی شنیدم که رم به من علاقه دارد، واقعا خوشحال شدم. به شدت خواستار این انتقال بودم چون یک چالش جدید می خواستم.
  سه سال در وولورهمپتون گذراندم، جایی که در آن بسیار خوشحال بودم. فقط می توانم از آنها تشکر کنم چون حضور در آن باشگاه، فرصتی برای بازی در لیگ برتر بود. هرگز وولورهمپتون را فراموش نخواهم کرد زیرا آنجا یک باشگاه خانوادگی است و من از این مسئله خوشم می آید، اما حضور در رم، به من فرصت بودن در یک باشگاه بزرگ و رقابت بر سر عناوین قهرمانی را داده؛ بنابراین واقعا هیجان زده هستم.
هدف من این است که به تیم کمک کنم تا به اهدافش دست پیدا کند و البته جام هم ببرد. من رویای بردن عناوین قهرمانی را دارم و به همین دلیل است که در آاس رم هستم. خوشحالم که شانس همکاری با مورینیو را دارم. این اولین بازی است که فرصت همکاری با او را پیدا می کنم اما ژوزه قطعا یکی از بهترین سرمربیان جهان است. هر بازیکنی رویای همکاری با او را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.