چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

هاکان چالهان اوعلو: ناراحتی طرفداران میلان از من طبیعی است

هاکان چالهان اوعلو: ناراحتی طرفداران میلان از من طبیعی است

هاکان چالهان اوعلو، هافبک ترک و جدید اینتر می گوید اولین نفری نیست که بین دو باشگاه میلان و اینتر جا به جا شده و آخرین نفر نیز نخواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی؛هاکان چالهان اوعلو با شبکه تلویزیونی DAZN مصاحبه ای انجام داده است:

طبیعی است که هواداران میلان ناراحت هستند اما من اولین نفری نیستم که از میلان به اینتر یا از اینتر به میلان منتقل شده ام و آخرین نفر هم نخواهم بود. بازیکنان زیادی بوده اند که بین دو باشگاه جابه جا شده اند. با کمال احترام به میلان فقط می خواستم به آینده خود نگاه کنم. من طی چهار سال کارهای زیادی برای میلان انجام دادم و به همه احترام گذاشتم اما اکنون مشتاقانه آماده ماجراجویی جدید خود در اینتر هستم. استفانو پیولی؟ او تنها کسی بود که واقعا من را در میلان می خواست. بارها با پیولی صحبت کردم اما او به تصمیم من احترام گذاشت و بهترین ها را برایم آرزو کرد.
فرصت صحبت با ابراهیموویچ
من روی مسابقات یورو متمرکز بودم و او در تعطیلات بود و به عمل زانویش فکر می کرد. فعلا در مورد انتقال به اینتر صحبتی با یکدیگر نداشته ایم اما روزی صحبت خواهیم کرد. 
چگونگی انتقال به اینتر
خیلی سریع اتفاق افتاد. من و مدیر برنامه هایم تماس های زیادی از پیرو آسیلیو (مدیر ورزشی اینتر) و سیمونه اینزاگی دریافت کردیم. اگر افرادی نشان دهند که واقعا شما را در تیمشان می خواهند، این باعث می شود به آن تیم بروید. بعد از امضای قرارداد با اینتر، الساندرو باستونی بلافاصله به من پیام داد و گفت به خانواده ما خوش آمدی و سپس آنها من را به گروه واتس اپ خود دعوت کردند.
بازی در سیستم 3-5-2 اینزاگی
به این سیستم علاقه دارم. لوییس آلبرتو که به یکدیگر شباهت هایی داریم، در این سیستم بازی کرده است. توجه اینزاگی و نحوه صحبت او را دوست داشتم و به آنچه از من بخواهد گوش می دهم. بدون فداکاری و کار زیاد، به بازیکنی پیراهنی داده نمی شود. پیولی در میلان با من خیلی خوب کار کرد و اجازه داد در نقشی که دوست دارم بازی کنم. به همین دلیل بود که پاس گل های زیادی را به هم تیمی های خود دادم. البته استعدادش را داشتم اما بدون کار و تلاش نمی توانید به نتیجه دلخواهتان برسید. اکنون نمی توانم بیش از این برای خلق موقعیت برای لوکاکو و مارتینز صبر کنم. منتظر می مانم تا آنها از تعطیلات بازگردند تا سپس از حرکات یکدیگر شناخت پیدا کنیم.
حمله قلبی اریکسن
من برای اریکسن که علاقه زیادی به او دارم احترام زیادی قائلم. من و اریکسن در زمین در پست مشابهی بازی می کنیم. ما در اینتر با آغوش باز منتظر بازگشت او هستیم. اریکسن یک سرمشق و یک فرد بسیار خوب است که از طریق کیائر او را می شناسم. بلافاصله از کیائر در مورد آنچه برای اریکسن اتفاق افتاد پرسیدم و امیدواریم که به زودی او را ببینیم.
انتخاب شماره پیراهن 20 اینتر
این شماره را انتخاب کردم زیرا 10+10 برابر 20 است! در روزنامه ها خواندم که گفته اند به خاطر آلوارو رکوبا این شماره را انتخاب کرده ام اما دلیلش این نبوده است. همیشه شماره 10 را داشته ام اما اکنون این شماه برای مارتینز است.
قهرمانی ایتالیا در یورو 2020
به هم تیمی های خود در تیم ملی ترکیه گفته بودم که ایتالیا تیمی قدرتمند است. آنها از نظر من مدعی اصلی قهرمانی محسوب می شدند و دوباره به آنها بابت این قهرمانی که لایقش بودند تبریک می گویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.