دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


کوناته: امیدوارم کارهای بزرگی با پیراهن لیورپول انجام دهم

کوناته: امیدوارم کارهای بزرگی با پیراهن لیورپول انجام دهم

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزپوشان آنفیلد توانستند در ازای مبلغ 36 میلیون پوند به باشگاه لایپزیش، ابراهیما کوناته، مدافع 22 ساله و فرانسوی این باشگاه را به خدمت بگیرند و این بازیکن در فصل جاری با شماره 5 در ترکیب یورگن کلوپ به میدان خواهد زد. به نظر می آید کوناته در مسابقات این فصل زوج فن دایک باشد و این بازیکن معتقد است توانایی مواجهه با هر چالشی در لیگ برتر را دارد. او در این باره گفت:

جثه بزرگی دارم، قدرتمند هستم و از توپ نمی ترسم. بیشتر از ضربه سر این توانایی را دارم که با پا گل بزنم که اندکی عجیب است اما من این طوری هستم. باید بیشتر و بیشتر تلاش کنم تا مدافع بهتری باشم. برخی از مسابقات لیگ برتر را تماشا کرده ام و همه می دانند این لیگ فشردگی زیادی دارد و بازیکنانش قدرتمند هستند. چالش سختی است اما عاشق چالش هستم.
این بازیکن در پاسخ به این که آیا لقب خاصی دارد، گفت:

بله، مرا ایبو صدا می زنند چون وقتی جوان بودم مادرم به من می گفت: ایبو. وقتی روز اول در تمرین لایپزیش حاضر شدم، مادرم هم با من بود و دائما مرا با لقب ایبو صدا می کرد. در نهایت رالف رنگنیک از من پرسید: چرا ایبو صدایت می کند؟ و توضیح دادم که این لقبم است و همه اعضای خانواده ام مرا این طور صدا می کنند. او هم گفت باشد ما هم ایبو صدایت می کنیم و بعد از آن دیگر همه مرا با این لقب صدا می کردند.
کوناته در مورد انتخاب پیراهن شماره 5 باشگاه لیورپول نیز گفت:

به نظرم این شماره پیراهن برای باشگاه اهمیت زیادی دارد. بازیکنان بزرگی قبل از من این شماره را پوشیده اند. امیدوارم با این پیراهن کارهای بزرگی انجام دهم. 
مدافع جدید لیورپولی ها در مورد این که با کدام بازیکنان بیشتر دوست شده است، گفت:

اندکی با فن دایک، اندکی هم با مانه چون فرانسوی بلد است. نبی را هم خیلی سال است می شناسم. با اوریگی و صلاح هم دوست شده ام. به نظرم قدم به قدم با بقیه بازیکنان هم آشنا خواهم شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.