جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

سولسشر به فکر استفاده از سیستم 4 - 3 - 3

سولسشر به فکر استفاده از سیستم 4 - 3 - 3

سولسشر به دنبال تغییر عقاید خود برای یونایتدی‌ها می باشد تا بتواند با برنامه تر از قبل در کار های تهاجمی حضور داشته باشند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ESPN، سولسشر این ایده را با بازیکنان و دستیارانش در میان گذاشته است که قصد دارد به جای دو هافبک دفاعی، از یک نفر در آن پست استفاده کند و در عوض یک نفر به عناصر هجومی تیمش بیافزاید. این می تواند به معنی کنار رفتن زوج «فرد - مک تومینای» از خط میانی این تیم باشد؛ زوجی که به خاطر ضعف خود در خلق موقعیت به ویژه در بازی هایی که تیم حریف بسته بازی می کند، مورد انتقاد قرار گرفته است. با این وجود شاید این زوج همچنان در بازی های بزرگ که باید احتیاط را چاشنی کار کرد، رویکرد متفاوتی را به سولسشر عرضه کنند.

البته عامل کلیدی در پیاده سازی چنین سیستمی، تقویت تیم در مرکز خط دفاعی است و به همین جهت سولسشر امیدوار است روند انتقال رافائل واران به اولدترافورد هر چه سریع تر نهایی شود. در حالی که پل پوگبا و دونی فن ده بیک به تیم های دیگر لینک شده اند، سولسشر امیدوار است که هر دوی آن ها در منچستر بمانند. بدین ترتیب یکی از آن ها در کنار برونو فرناندز هافبک تهاجمی تیم خواهد بود و این می تواند مقداری از بار مسئولیتی که روی دوش هافبک پرتغالی تیم سنگینی می کند بکاهد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.