سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

ناصر ابراهیمی: حامد لک از اول بازی کمرش را می‌گرفت، انگار که مصدوم بود!

ناصر ابراهیمی: حامد لک از اول بازی کمرش را می‌گرفت، انگار که مصدوم بود!

ناصر ابراهیمی در خصوص دربی 96 صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی، ناصر ابراهیمی در خصوص پیروزی استقلال مقابل پرسپولیس در دربی جام حذفی به میزان گفت:

دربی ۹۶ خیلی بی روح بود و تماشای آن تا انتهای بازی تحمل زیادی می‌خواست. دو تیم حتی در موقعیت‌های خطرناک هم برابر بودند. اگر پرسپولیس به تیر دروازه زد آنها هم مشابه همان صحنه را داشتند. دو تیم تا صبح هم بازی می‌کردند بازی مساوی می‌شد. البته ماهیت دربی جام حذفی همینطور است و معمولاً بازی زیبا از کار درنمی‌آید. بازیکنان خودشان را برای تساوی آماده کرده بودند. در این ۴۲ سال این ضعیف‌ترین دربی بود که دیدم.
او افزود:

یکی از مشکلات پرسپولیس نبود مهره‌های بااستعداد جدید است. با خودم می‌گویم اگر این ۷ یا ۸ مهره مثل سید جلال حسینی دوران بازی‌شان به اتمام برسد چه باید کرد. الان رشد استعداد‌ها در شهرستان‌ها بهتر صورت می‌گیرد چرا که زمین خاکی و فضا‌های بزرگتر باعث شده فرصت بیشتری برای بازی فوتبال داشته باشند.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ضیافت پنالتی‌های دربی ۹۶ گفت:

سوالم این است که زنندگان پنالتی دو تیم با چه معیاری انتخاب شده بودند؟ برحسب موفقیت در تمرینات  یا به طور احساسی انتخاب شده بودند؟ برای مثال مهدی قائدی سابقه خراب کردن پنالتی را دارد چرا در این برهه حساس پشت توپ قرار گرفت؟ یا مثلا وقتی که مهدی عبدی به سمت توپ می‌رفت، همان لحظه به خانواده‌ام گفتم با این روحیه‌ای که این بازیکن دارد پنالتی را خراب می‌کند. قطعاً کادرفنی بهتر از ما تشخیص داد.
ابراهیمی با مقایسه عملکرد دروازه‌بان‌های پرسپولیس و استقلال گفت:

سیدحسین حسینی در ضربات پنالتی عملکرد بهتری داشت و توپ‌های بیشتری دریافت کرد. لک از اول بازی کمرش را می‌گرفت انگار که مصدوم بود! ما که ندیدیم او برخوردی با کسی داشته باشد، دوست دارم بدانم کمر او چه مشکلی داشت؟
او در پاسخ به اینکه بازی فرشاد فرجی در قلب خط دفاع پرسپولیس چطور ارزیابی کرده است گفت:

شک نکنید فرجی حتماً قابلیت‌ها و انگیزه لازم را داشته که کادرفنی پرسپولیس به او اعتماد کرده و وی را جایگزین سیدجلال حسینی کرده‌اند. نباید فراموش کرد که محمدحسین کنعانی‌زادگان هم که در ابتدا جایگزین شجاع خلیل‌زاده شده بود، عالی بازی می‌کرد و با همین روند به تیم ملی دعوت شد، اما در ادامه کمی درگیر حواشی و انتخاب تیم جدیدش شد همین مسئله روی کیفیت بازی‌اش تاثیرگذار بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.