سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

واکنش مصلح درباره اتهام تبانی به تهیدست: این حرف ها اصلا در قامت او نیست

واکنش مصلح درباره اتهام تبانی به تهیدست: این حرف ها اصلا در قامت او نیست

مدافع سپاهان در خصوص اتهام تبانی به هم تیمی سابقش واکنش نشان داد

به گزارش ایران ورزشی، شایان مصلح در خصوص میثم تهیدست و کنار گذاشته شدن او از تیم نفت مسجد سلیمان به میزان گفت:

اساساً وقتی یک بازیکن در یک تیم بازی می‌کند باید درباره تیمش خودش صحبت کند، اما وقتی با بعضی بازیکنان و افراد از نزدیک آشنایی دارید و سالها با آنها کار کرده‌اید و آنها دچار مشکل شده‌اند، بی انصافی و بی معرفتی است که سکوت کرد و حرف حق را بیان نکرد.
مصلح افزود:

با میثم تهیدست از سال ۹۲ در سپیدرود آشنا شدم و صمیمی‌ترین دوستم در میان بازیکنان است. تنها بازیکن فوتبالی هست که با هم رفت و آمد خانوادگی داریم. او را از نزدیک می‌شناسم. او  مسلمان و به شدت معتقد به امام رضا (ع) و اهل بیت (س) است. خوب نیست با آبروی یک مسلمان به ناحق بازی شود. شاید فرد دیگری بود می‌گفتم ممکن است این کار را کرده باشد، اما میثم تهیدست از این کار‌ها نکرده و نمی‌کند. این حرف‌ها اصلاً در قامت او نیست.
بازیکن تیم سپاهان گفت:

درباره فرد، مربی یا شخص خاصی صحبت نمی‌کنم؛ اما تهمت زدن به این راحتی نیست. هر مدافعی یک روزی اشتباه می‌کند، این موضوع شامل بهترین مدافع جهان هم می‌شود. خود من مقابل استقلال مرتکب پنالتی شدم آیا بر مبنای یک خطا یا تکل می‌توان حکم بر اشتباه نفرات داد؟ امیدوارم این روند در فوتبال ایران شکل نگیرد که هر کسی باخت، بازیکن یا فردی را مقصر جلوه بدهد. امیدوارم مسائلی از این دست در فوتبال ایران باب نشود.
مصلح در پایان گفت:

تهیدست به خاطر تهمت‌های صورت گرفته می‌تواند در فضای خارج از فوتبال شکایت و پیگیری قضایی انجام بدهد. اگر بر اساس عدل و عدالت این موضوع قضاوت شود، قطعاً یکسری باید پاسخگو شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.