سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

کومان: مسی شانس اول توپ طلا می‌باشد

کومان: مسی شانس اول توپ طلا می‌باشد

کومان به توصیف بازیکنانش پرداخته است.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دپورتیوو، رونالد کومان در این مصاحبه در مورد اریک گارسیا گفت:

در مورد خریدهای جدید، از خط دفاعی شروع می کنم که ما در این خط، با اریک گارسیا قرارداد بستیم. خوب است که دوباره او در بارسلونا حضور دارد. وقتی که او کوچک بود نیز در تیم های پایه بارسلونا حضور داشت و الان، او تجربه بازی در لیگ برتر را دارد و هنوز بازیکن جوانی است چون فقط 19 یا 20 سال دارد. گارسیا به عنوان یک دفاع وسط بازیکن خوبی است و پا به توپ خوبی دارد. او از نظر تاکتیکی باهوش است و خرید بسیار خوبی برای ما به حساب می آید.
ممفیس دیپای؟

دومین نفر ممفیس دیپای است. من ممفیس را از تیم ملی هلند به خوبی می شناسم و او سطح بالایی دارد. او از زمان حضورش در منچستریونایتد تا زمان حضورش در لیون، قدم بزرگی برداشته است. بارسلونا، لیون نیست و چیز دیگری است اما او در سن خوبی به این جا آمده، ممفیس 27 سال دارد و می تواند در پست های مختلفی از خط حمله بازی کند، گل بزند، پاس گل بدهد و رقابت بیشتری در خط حمله تیم ایجاد کند.
سرخیو آگوئرو؟

یکی دیگر از مهاجمانی که خریده ایم، آگوئرو است که از منچسترسیتی آمده است. او تجربه و کیفیت زیادی دارد و در محوطه جریمه خطرناک است. آگوئرو تمام کننده خوبی است، گلزنی می کند و امیدواریم بتوانیم او را در شرایط جسمانی خوبی قرار دهیم. فصل قبل، او مدتی از میادین دور بود و چندین مصدومیت داشت و از نظر جسمانی، در سطح بالایی قرار نداشت. ما به او امکان بازگشت به سطح بالا را می دهیم تا او بتواند در خط حمله تیم در کنار مسی و دیپای و آنسو، وقتی که برگردد، تفاوت ها را رقم بزند. ما گریزمان و بریتویت و بازیکنان دیگری را در خط حمله داریم. رقابت خوبی در خط حمله تیم وجود خواهد داشت.
امرسون رویال؟

دعوت شدن به تیم ملی برزیل، با آن همه بازیکن فوق العاده و بزرگی که این تیم دارد، خودش گویای همه چیز است. ما فصلی که او با بتیس گذراند را آنالیز کردیم و او قدرت بدنی زیادی را به تیم ما اضافه می کند و در سبک بازی ما، به بازیکنانی نیاز داریم که هجومی باشند و او از این نظر، چیزهای زیادی به تیم ما اضافه خواهد کرد.
لیونل مسی؟

مسی بازیکن بسیار مهمی است و کاپیتان و الگو است. او شروع سختی داشت اما بار دیگر اثبات کرد که بهترین بازیکن جهان است. او 30 گل به ثمر رساند و امتیازات زیادی برای تیم به ارمغان آورد. قهرمانی در کوپا آمریکا برای او بسیار مهم است چون می دانم که چقدر برای بردن این جام پس از گذراندن سال ها بدون قهرمانی در تیم ملی، مصمم و مشتاق بود. به عنوان بهترین بازیکن جهان، او به قهرمانی ها عادت دارد و در نهایت، چیزی را که برای آن می جنگید، به دست آورد. امیدواریم که او با باشگاه برای سال های زیادی به توافق برسد. هواداران در استادیوم می خواهند که بهترین بازیکن جهان را ستایش و تحسین کنند. لیونل مسی به خاطر فصل فوق العاده ای که داشته و همچنین به خاطر قهرمانی در کوپا آمریکا، نامزد اصلی توپ طلا است.
حضور بازیکنان باتجربه ای چون پیکه، بوسکتس و آلبا در تیم؟

بازیکنان کهنه کار در تیم جای دارند، آن ها سال قبل خودشان را اثبات کردند و مهم است که آن ها را همراه خود داشته باشیم. در باشگاهی چون بارسا، بین بازیکنان مسن تر و جوان تر ها باید تعادل وجود داشته باشد. ما به بازیکنان مسن تر و باتجربه تر نیاز داریم چون همیشه باید به دنبال این تعادل باشیم. ما باشگاهی هستیم که سعی می کنیم عالی و جذاب بازی کنیم اما برای بردن چیزهای مهم نیز مسئولیت داریم.
پدری؟

پدری فصل اول فوق العاده ای داشت. هر کسی نمی دانست که او چه کسی است اما وقتی او در تیم اصلی فرصت بازی پیدا کرد، با وجود 18 ساله بودنش نشان داد که می تواند برای بارسلونا بازی کند. پیشرفت او فوق العاده بوده است. او نمایش فوق العاده ای در یورو داشت و بار دیگر نشان داد که استعداد بسیاری دارد و آینده باشگاه است. او در تقریباً تمام بازی ها به صورت کامل بازی کرده و بلوغ او چشمگیر است. فوتبال او در حال پیشرفت است و او پسر بسیار خوب و آرامی است. پدری برای فوتبال زندگی می کند. او مثالی برای این است که چگونه یک بازیکن جوان در بارسا باشیم. برای ما باعث تاسف است که او به المپیک می رود اما پدری می داند که انتظارات از او بالاست. اما ما بیشترین اعتماد را به او داریم، او مربی ای دارد که از بازی دادن به جوانان ترسی ندارد. بازیکنان جوان آینده تیم هستند.
فرنکی دی یونگ؟

فرنکی باید همین مسیری را که در پیش گرفته، ادامه دهد. پس از سال اولش در بارسلونا، او قدم رو به جلوی بزرگی برداشته است و احساس مسئولیت بیشتری در تیم می کند. بازی هجومی او پیشرفت کرده و ما به کار کردن روی این موضوع برای پیشرفت بیشتر او ادامه می دهیم.
آنسو فاتی؟

او بازیکن بسیار مهمی برای ما است، ما بازی و عملکرد او را در ابتدای فصل گذشته دیدیم. او بسیار بدشانس بود و الان در حال انجام ریکاوری است و هنوز کمی زمان می خواهد تا به تمرینات گروهی برگردد اما مهم ترین چیز این است که او به خوبی ریکاوری کند. فاتی جوان است و آینده روشنی در پیش دارد.
عثمان دمبله؟

مصدومیت او هم برای دمبله و هم برای باشگاه ناراحت کننده و تاسف برانگیز است. او بازیکن متفاوتی است که در فصل گذشته مشارکت زیادی در تیم داشت. یکی از معدود بازیکنانی است که عملکرد خوبی در تقابل با بازیکنان و سرعت بالایی دارد. امیدواریم که او به زودی به تمرینات تیم برگردد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.