یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

امیدوارم بازیکنانم برگردند چون گزینه های زیادی در اختیار ندارم

آندره آ پیرلو: یوونتوس برای ارائه یک بازی هم‌ سطح با بارسلونا، باید پیشرفت کند

آندره آ پیرلو: یوونتوس برای ارائه یک بازی هم‌ سطح با بارسلونا، باید پیشرفت کند

آندره آ پیرلو این شکست را برای یوونتوس مفید می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای ایتالیا، یوونتوس در تورین میزبان بارسلونا بود و با نتیجه 2-0 شکست خورد. آندره آ پیرلو در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حاضر شد و در مورد بازی، تاکتیک یوونتوس، غیبت بازیکنان بیانکونری مطالبی را عنوان کرد

می دانستیم مقابل تیمی که فوتبال خوبی بازی می کند و به بازی در این سطح عادت کرده ، کار سختی در پیش خواهیم داشت، در حالی که تیم ما هنوز جا برای پیشرفت دارد. در نهایت معتقدم که این بازی برای رشد و پیشرفت ما در آینده مفید خواهد بود.

  • گزینه های زیادی در اختیار داریم

امیدوارم به زودی بازیکنان بیشتری به تیم برگردند چون گزینه های زیادی ندارم و بازیکنان مجبورند در یک هفته، دو بازی 90 دقیقه ای انجام دهند و این برای آن ها کار راحتی نیست؛ مخصوصا وقتی که جوان و بی تجربه هستند.

  • اخراج دمیرال

وقتی اخراجی می دهید، واقعا اذیت می شوید و در این مواقع نمی توانید حریف را پرس کنید و در نهایت خالی می کنید. این همان چیزی بود که هنگام 10 نفره شدن، بازیکنان متوجهش نبودند.

  • میخواستیم دفاع بارسلونا را باز کنیم

نقشه این بود که کمی بیشتر دفاع بارسلونا را باز کنیم. اما در بازی تمایل داشتیم که به هم نزدیک و در یک خط بازی کنیم. تلاش کردیم کیه زا را در کناره ها نگه داریم و رابیو را به عمق بفرستیم به همراه فشاری که از سوی کوادرادو در نیمه حریف وارد می شود. قصد داشتیم سرجی روبرتو را از پستش بیرون بکشانیم که به دردسر بیافتد. اما در حقیقت نتوانستیم این نقشه را پیاده کنیم. این بازیکن ها هستند که در زمین تصمیمات را می گیرند. ما باید در انتقال توپ سریع تر باشیم تا موقعیت های تک به تک ایجاد کنیم، چیزی که امشب موفق به انجامش نشدیم.

  • هرتیمی دوره ای دارد

زمانی که از پیرلو پرسیده شد آیا یوونتوس کنونی از مشکل کمبود کیفیت در خط هافبک به خصوص در مقایسه با یوونتوسِ دوران بازیگری پیرلو رنج می برد پاسخ داد:  

  تیم های فوتبال دوره هایی دارند. ما بازیکنانی با تجارب بین المللی فروان در اختیار داشتیم. اکنون تیم ما را بازیکنان عمدتا جوان تشکیل می دهند و زمان می برد تا به سطح مورد نظر برسانیم شان. بازیکنان ما سعی کردند که کار هایی در زمین انجام دهند، اما باید پیشرفت داشته باشیم تا بتوانیم با بارسلونا در یک سطح بازی کنیم.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.