سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

مهرداد سراجی: رسول خطیبی انگیزه نداشت

مهرداد سراجی: رسول خطیبی انگیزه نداشت

مهرداد سراجی در خصوص آخرین وضعیت سرمربی سایپا صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی ، مهرداد سراجی درباره آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه ساپا با رسول خطیبی برای جانشینی فراز کمالوند به فارس گفت:

حدود 10 مربی جزو گزینه‌های مدنظر ما هستند که در حال بررسی وضعیت آنان هستیم. شرایط این افراد را با هیات مدیره محترم مطرح و مشورت و تبادل نظر کردیم. یکی از این افراد رسول خطیبی بود اما به دلیل اینکه انگیزه لازم را در وی ندیدم، حضورش در سایپا منتفی شد. وقتی می‌گویم 10 گزینه به این معنی نیست که با همه آنها مذاکره کردیم بلکه شرایط آنها را مدنظر قرار دادیم.
او درباره اینکه با توجه به دیدار فردای سایپا مقابل گل گهر آیا تکلیف سرمربی این تیم امروز مشخص خواهد شد، توضیح داد:

تا ظهر امروز تصمیم گیری می‌کنیم. نمی‌خواهیم با توجه به شرایط سختی که سایپا در آن قرار گرفته وضعیت به شکلی پیش برود که برخی مربیان شرایط خود را به ما تحمیل کنند. به هیچکس چنین اجازه ای نمی دهیم.
مدیرعامل باشگاه سایپا درباره احتمال انتخاب محسن بیاتی‌نیا به عنوان سرمربی این تیم در سه هفته پایانی لیگ برتر گفت:

بیاتی‌نیا جزو کادرفنی ما بوده و در کنار سایر مربیان کنار تیم است. ما مشغول بررسی شرایط برای انتخاب سرمربی هستیم. اکنون هم من و اعضاء هیات مدیره با برخی گزینه‌ها مشغول مذاکره هستیم.
سراجی درباره اینکه در صورت صعود تیم هوادار به لیگ برتر، اگر سقوط سایپا به لیگ یک قطعی شود آیا شرکت سایپا روند خرید امتیاز تیم هوادار را دنبال می‌کند، توضیح داد:

اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنیم. علاقه و امکان خرید امتیاز تیمی را نداریم و در ضمن اطمینان داریم سایپا به لیگ یک سقوط نکرده و ان شاءالله در لیگ برتر می‌ماند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.