جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

الکساندر آرنولد: آماده بازی هستم

الکساندر آرنولد: آماده بازی هستم

مدافع باشگاه لیورپول می گوید به طور کامل از مصدومیت رها شده و می تواند دوباره در میادین حاضر شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، ترنت الکساندر آرنولد، مدافع کناری باشگاه لیورپول به خاطر مصدومیت شانس حضور در مسابقات یورو را از دست داد اما این روزها با رهایی از بند مصدومیت به تمرینات کامل لیورپول در پیش فصل اضافه شده است. حال این بازیکن می گوید می تواند در دیدار دوستانه تیم مقابل اینسبروک و اشتوتگارت به میدان برود. او در این باره گفت:

اصلا درد ندارم. در طول تابستان پروسه درمانی ام را در کنار کادر پزشکی و فیزیوتراپ ها طی کردم. حس می کنم آماده ام و به تمرینات هم برگشته ام. به همین خاطر همه چیز برایم خوب پیش می رود. در چند جلسه تمرینی اخیر حاضر بودم و حس می کنم می توانم بازی کنم اما تصمیم با مربی و البته کادر پزشکی است. اگر به این نتیجه برسند که سه شنبه بازی نکنم، روز جمعه هم بازی داریم و شاید چند دقیقه روز سه شنبه و دقایق بیشتری در روز جمعه بازی کنم. در هر صورت آماده بازی کردن هستم.
او در مورد دو بازی پشت هم روز سه شنبه گفت:

  بازیکنان زیادی داریم و به قدری بازیکن خواهیم داشت که در هر دو بازی حاضر شویم. باید تلاش کنیم تا آنجا که می توانیم آماده باشیم و به خودمان فشار بیاوریم به همین خاطر هم فکر می کنم دو بازی برای مان در نظر گرفته شده است که زمان مسابقه آن البته کمتر است.
بازیکن شماره 66 لیورپول در مورد بازگشت ویرجیل فن دایک نیز گفت:

حضور او برای تیم ما بسیار تعیین کننده است. او بازیکنی فوق العاده محسوب می شود اما تاثیرش در تیم واقعا زیاد است. خودش این موضوع را می داند و باخبر است که باید چه نقشی در تیم داشته باشد. او یکی از رهبران و یکی از کاپیتان های تیم است. همه از بازگشتش به تمرینات خوشحال هستند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.