یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

محمد محمدی: اوضاع استقلال اسفناک است

محمد محمدی: اوضاع استقلال اسفناک است

دروازه‌بان پیشین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس اختلافات بین مدیرعامل و سرمربی استقلال را بی‌سابقه دانست و گفت غصه این اوضاع را هوادر می‌خورد

به گزارش ایران ورزشی، محمد محمدی درباره اتفاقات تمرین روز گذشته تیم استقلال به تسنیم گفت:

شرایط استقلال اسفناک است. مشکلات استقلال در دورانی که خودمان بازی می‌کردیم وجود داشت، اما امسال و این بار اختلافات بین مدیرعامل و سرمربی بی‌سابقه بوده است.
محمدی در ادامه افزود:

روند نتیجه‌گیری استقلال در هفته‌های اخیر خوب بوده، اما فوتبال ورزش گروهی است و از مدیرعامل گرفته تا کادر فنی، بازیکنان، تدارکات و عوامل پشتیبانی باید به وظایف‌شان عمل کنند. نمی‌خواهم قضاوتی درباره اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی استقلال داشته باشم، اما لطمه‌اش را هواداران و بازیکنان استقلال می‌خورند. به غیر از مرگ، همه چیز را می‌توان در این دنیا حل کرد. در استقلال باید طرفین با صحبت کردن مشکلات را حل کنند.
دروازه‌ بان پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس افزود:

به سرمربی و بازیکن حق می‌دهم در این شرایط که استقلال خوب نتیجه گرفته است، توقعاتی داشته باشند، اما بدانند هدف اصلی شادی دل هوادار است. شادی هوادار به هر چیزی ارجحیت دارد. هوادار ویلچرنشین نمی‌داند تیمش پول دارد یا نه، او به عشق استقلال پیگیر نتایج است. باز هم تکرار می‌کنم حق به کادر فنی و بازیکنان می‌دهم که باشگاه آنها را حمایت کند. حق را به عارف غلامی می‌دهم که رباط صلیبی پاره کرد، اما باید عوامل تیم به فکر هواداران هم باشند. در لفظ نباید به فکر هوادار بود و در عمل باید برای آنها کار کرد.
محمدی با بیان اینکه یکسری از صحبت‌ ها درست نیست که مطرح شود، گفت:

مجیدی برای اینکه تیمش سر و سامان بگیرد، از جیبش پاداش داد که کار اشتباهی بود، اما از آن طرف مجبور است کاری کند که بازیکنانش با تمام توان بازی کنند. اگر مشکل فعلی استقلال حل نشود، دوباره اتفاقات سال‌های اخیر تکرار می‌شود. وقتی می‌بینند هوادار با برد دربی این همه خوشحال می‌شود، چرا با حرف زدن مشکلات را حل نمی‌کنند؟ ما در قرن 21 زندگی می‌کنیم و هیچ چیز با حرف زدن حل می‌شود. نه قصد دفاع از مددی را دارم و نه مجیدی، چون اشرافی به اتفاقات استقلال ندارم، اما بهتر است هر کسی ناراحتی دارد به سرپرست تیم انتقال دهد، چرا که هر چیزی سلسله مراتبی دارد. مردم تیم‌شان را دوست دارند و نمی‌خواهند بشوند تیم مشکل مالی دارد، ندارد یا هر اتفاق بد دیگر. قراردادهای امروز سنگین است و پرداخت آن برای باشگاه مشکل، اما آیا در این شرایط تعطیل کردن تمرین درست است؟ بازیکنان بدانند در این شرایط غصه‌اش را هوادار می‌خورد. شما قراردادهای محکمی بسته‌اید و مطمئن باشید تا ریال آخر پول‌تان را می‌گیرید.
محمدی با اشاره به دربی یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال و شکست پرسپولیس گفت:

درباره طبیعت صحبت کنیم، بهتر است تا اینکه دربی. بازی خوبی نبود و بار تاکتیکی زیادی نداشت. نمی‌خواهم علیه کسی صحبت کنم، اما وقتی تیمی می‌بازد، بهتر است سرمربی‌ یا دستیارش بگوید تیم ما خوب نبود و بد بازی کرد. قرار نیست یک تیم همیشه سرحال باشد.
دروازه‌بان پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس یادآور شد:

در لیگ ایران می‌شنویم مربی می‌گوید به دروازه‌بان‌مان گفتیم به چپ بپر، به سمت دیگر برای گرفتن پنالتی شیرجه می‌زند. به خاطر دارم در استقلال با صبا باطری بازی داشتیم که پرویز مظلومی در جلسه فنی گفت که اگر پنالتی دادیم به سمت راست بپرم. حنیف عمران‌زاده در آن بازی پنالتی داد و اخراج شد، من به جای اینکه به سمت راست شیرجه بزنم، به سمت چپ رفتم و پنالتی را گرفتم. بعد از بازی هیچکس نگفت ما گفته بودیم محمدی باید به سمت چپ بپرد. اگر چه بازیکن باید نظر مربی را مدنظر قرار دهد، اما گلر یک لحظه تصمیم می‌گیرد. بنابراین، دوران عوام‌فریبی گذشته است. مردم به صورت آنلاین همه چیز را رصد می‌کنند و نمی‌توانید سر آنها را کلاه بگذارید.
محمدی در پایان گفت:

سرمربی تیمی وقت می‌بازد، حق ندارد به دوربین‌های تلویزیونی بگوید اگر در سالن نشست خبری حضور داشته باشید، صحبت نمی‌کنم. شما که پول آنها را نمی‌دهید که بگویید فلان دوربین باشد، صحبت نمی‌کنم. اگر نمی‌خواهید با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کنید، حداقل به احترام سایر رسانه‌ها صحبت کنید. کسانی که در نشست خبری حضور پیدا می‌کنند، می‌خواهند صحبت‌های فنی مربیان را بشنوند نه چیزهای دیگر.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.