سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

مائوریسیو پوچتینو: پاری سن ژرمن شایسته داشتن بازیکنانی در بالاترین سطح است

مائوریسیو پوچتینو: پاری سن ژرمن شایسته داشتن بازیکنانی در بالاترین سطح است

مائوریسیو پوچتینو از خریدهای جدید پاری سن ژرمن می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن، پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات تابستانی جاری احتمالا یکی از بهترین پنجره های نقل و انتقالاتی تاریخ خود را تا این لحظه سپری کرده است. پاریسی ها بازیکنان بزرگی چون سرخیو راموس، اشرف حکیمی، جانلوییجی دوناروما و جورجینیو واینالدوم را به ترکیب پرستاره ای که از قبل در اختیار داشتند، اضافه کردند. مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن در مصاحبه خود در رابطه با فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات می گوید:

همراه با ناصر، رئیس باشگاه و لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه حدود 6 ماه تلاش کردیم که این بازیکنان بزرگ را به خدمت بگیریم. برای اینکه بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم، به صورت مشترک تصمیم گرفتیم تا بتوانیم به اهدافی که برای فصل آینده مشخص کرده ایم، دست پیدا کنیم. باشگاهی مانند پاری سن ژرمن، سزاوار داشتن بازیکنانی در بالاترین سطح است و وقتی در مورد بازیکنانی چون اشرف، واینالدوم، راموس و دوناروما صحبت می کنیم، باید یادمان باشد که اینها بازیکنانی هستند که در باشگاه سابق خود، کیفیتشان را ثابت کرده اند و نشان دادند که کیفیت لازم برای پوشیدن پیراهن پاری سن ژرمن را دارند.
می خواهیم درون همه بازیکنانی که پیراهن پاری سن ژرمن را بر تن می کنند، ذهنیت برنده و شخصیت را مشاهده کنیم. بازیکنان جدید ما در باشگاه های قبلی خود به دستاورد هایی رسیده اند اما مهم ترین نکته این است که هنوز اینجا هیچ چیز نبرده اند، آنها تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا اینجا هم به افتخارات دست پیدا کنند. اهداف آنها، کمک می کند که تیم به بالاترین سطوح برسد؛ این از همه چیز مهم تر است. امیدوارم حدود یک سال دیگر، در مورد این صحبت کنیم که چگونه این بازیکنان به پاری سن ژرمن کمک کردند تا به اهدافش دست پیدا کند.
فوتبال درون زمین از دو فاز تشکیل شده است، میلیون ها جزئیات در فوتبال وجود دارند اما مهم ترین نکته، مدیریت بازی، با توپ و بدون توپ است. وقتی توپ را از دست می دهیم، باید یک فلسفه مشخص داشته باشیم و جنگنده رفتار کنیم. باور من این است که برای تیمی مانند پاری سن ژرمن، کلید کار همان بازپس گیری توپ است و همچنین آن تعهد و عطشی که 11 بازیکن حاضر در هنگام نداشتن مالکیت توپ از خودشان نشان می دهند. این یعنی ما آن جنگندگی و تلاش تیمی را برای به حداقل رساندن گزینه های حریف به نمایش بگذاریم. بازیکنان تازه واردی چون راموس، اشرف و واینالدوم همین حالا هم چنین ذهنیتی دارند و به نظرم این برای کل تیم بسیار مفید است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.